Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Увага! Працює «гаряча» телефонна лінія!


     Щодо участі у бізнес- майстерні

Щодо роботи консультативного центру з питань захисту прав споживачів

3 липня 2018 року об  09:00 год. у приміщенні облдержадміністрації  (м. Тернопіль, вул.  Грушевського, 8, каб. 825) заплановано проведення зустрічі бізнесу з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітництва GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit)

УВАГА!!! 

Інформація щодо реалізації заходів з захисту прав споживачів!! 

До відома та виконання! 

Облдержадміністрацією затверджено від 31.01.2018 за № 05-11/01.02-08 спільний з Головним управлінням Держпродспоживслужби в області план заходів щодо реалізації в області державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, який знаходиться у Вас на виконанні.

Зазначений план розроблений відповідно до положень розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №983-р „Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року”.

Одним з пунктів Плану заходів є створення телефонної «гарячої лінії» з питань захисту прав споживачів (термін якого до 01.05.2018) – Просимо визначитись з даного питання оперативніше  - і створити телефонну «гарячу» лінію до 28.02.2018 (оскільки надійшов окремий лист з Мінекономрозвитку і по даному питанню необхідно прозвітувати).

Інформацію про телефон «гарячої лінії» з питань захисту прав споживачів необхідно розмістити на сайті райдержадміністрації.

В ОДА телефон «гарячої» лінії створено при департаменті економічного розвитку і торгівлі, інформація розміщена на веб-сайті ОДА на банері «Гарячі телефонні лінії ОДА» (справа вверху).

На сайтах райдержадміністрацій є по декілька банерів про телефонні гарячі лінії в РДА. Пропонуємо інформацію розмістити аналогічно як і на сайті ОДА: створити банер «Гарячі телефонні лінії РДА» і туди помістити відповідно інформації про діючі телефонні «гарячі» лінії. 

При виникненні питань щодо виконання передбачених Планом заходів можна звертатись в департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА (тел. 52-06-52 – відділ ) 

З питань щодо консультування споживачів пропонуємо звертатись в Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в області (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 11;  керівник - Трінька-Яворська Тетяна Іванівна, тел. 52-83-71), а також налагодити співпрацю. Матеріали інформаційного характеру розміщуються на веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в області.

 

 

Про державну допомогу суб'єктам господарювання

 

 

«Увага! Представники бізнесу Тернопільщини!»

        

               Восени поточного року з метою консультативно-інформаційної підтримки бізнесу розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.  

                 Задля налагодження ефективної співпраці та комунікації  між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій  законодавства,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу  формується база даних суб’єктів господарювання.

 

      Просимо долучатися до інформаційної бази шляхом заповнення Анкети.

 

                                 ІНФОРМАЦІЙНА АНКЕТА

 

1

Найменування суб’єкта господарювання

 

2

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

 

3

Місце реєстрації/ ведення господарської діяльності

 

4

Телефони

 

5

Адреса електронної пошти

 

6

Основні види діяльності

 

 

Так, маю бажання отримувати інформаційні повідомлення на зазначену електронну пошту

 

                     

                  

        Інформаційна анкета розміщена на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та на сторінці у мережі Фейсбук департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1lHWsESdxqd88cwc_x2wCgQh2VmtM31-4s1y3fW9qbeY/viewform?ts=59633104&edit_requested=true.

        

Заповнені інформаційні анкети необхідно оперативно надсилати в департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації на електронну адресу: ternopil.vrp@gmail.com

 

           Пріоритетом діяльності районної державної адміністрації є покращення інвестиційного та підприємницького клімату на Зборівщині.

            Відносини між владою та бізнесом мають бути прозорими і зрозумілими. Влада і бізнес - партнери. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центру з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії» 2-16-30, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: econ_zbor@ukr.net

 

Зателефонувавши на номер «гарячої» лінії, суб’єкти підприємницької діяльності можуть запропонувати свої шляхи підтримки бізнесу та отримати конкретну невідкладну допомогу у вирішенні найгостріших питань малого та середнього бізнесу, повідомляти про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів»

 

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

 

         З ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Степановича Барни  з метою надання органами державної виконавчої влади інформаційно-консультативної, іншої всебічної допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу області та оперативного вирішення проблемних питань, що виникають у їх діяльності, у районній державній адміністрації відкрито «гарячу телефонну лінію» з питань підтримки та розвитку підприємництва та реалізації заходів з захисту прав споживачів.

Зателефонувавши на номер «гарячої» лінії, суб’єкти підприємницької діяльності можуть  отримати кваліфіковану допомогу в вирішенні проблемних питань малого та середнього бізнесу, запропонувати свої шляхи підтримки бізнесу, повідомити про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів.

«Гаряча телефонна лінія» працює за номером                2 16 30, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00.

Пропозиції та зауваження можна надіслати на електронну адресу райдержадміністрації: zboriv.rda@gmail.com

Також, «гаряча телефонна лінія» працює при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації за номером  ­­­­­(0352) 523383, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00
до 16.00.

Пропозиції та зауваження можна надіслати на електронну адресу департаменту: ternopil.vrp@gmail.com.
 

 

 

Інформаційні послуги