Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Про підготовку та проведення обласного етапу Х щорічної Всеукраїнської Акці "Серце до серця"


Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2015 року № 124-од «Про підготовку та проведення в області Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Х щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини» стартує з 1 по 27 квітня 2015 року.

Метою акції є закупівля реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

Акція 2015 року проходитиме з 1 по 27 квітня, з фіналом проведення 25-26 квітня. Перед та протягом проведення Акції на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції. Також, інформація про день Акції буде присутня на плакатах Акції, в друкованих виданнях по всій Україні та в інтернет - просторі. У рекламних роликах та на друкованій продукції будуть наявні логотипи спонсорів та партнерів.

Також, акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 1 по 27 квітня 2015 року. В цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

Фінал акції відбуватиметься 25-26 квітня 2015 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця дня 30 квітня 2015 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції. Через інші банки – не пізніше 18:00 год. 30 квітня 2015 року.

Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок акції у ПАТ «Кредобанк» і загальна сума буде оприлюднена у ЗМІ.

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі реаніматології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для надання швидкої медичної допомоги. Медичне обладнання передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок. Тернопільська  область».

(словосполучення «Тернопільська область» вказувати обов’язково!).

 

 

 

Інформація

щодо акції «Серце до серця - 2015» (опис проблематики дитячої

анестезіологічної служби)

 

В Україні анестезіологічна допомога та інтенсивна терапія дитячому населенню надається майже у кожному закладі 2-го та 3-го рівня надання медичної допомоги, а також у закладах високоспеціалізованої допомоги. І головним завданням  дитячого анестезіолога чи реаніматолога є, було і буде -  врятувати життя дитини, маленький організм якої вже виснажився від набутого захворювання чи вродженої вади. І не важливо де це відбувається: у високоспеціалізованому профільному обладнаному центрі чи районній лікарні. 

Сучасна медицина йде вперед – і наслідком покращення медичної допомоги дітям, зокрема розвитку анестезіологічної служби, досягнень сучасної медицини, можливостей ранньої діагностики та комплексного лікування найскладніших захворювань дитячого віку є стабільна тенденція зниження рівня смертності дітей в Україні, яке спостерігається протягом останніх років.

При сьогоднішніх темпах розвитку хірургії новонароджених в Україні, з проведенням складних реконструктивних операцій на шлунково-кишковому тракті, діафрагмі, серці і судинах, потребує покращення і анестезіологічне забезпечення, зокрема його технічна складова. Так, абсолютно неможливим є проведення життєво-важливих операцій  без належного анестезіологічного та реанімаційного обладнання, такого як слідкуюча (моніторингова) апаратура, апарати штучної вентиляції легень, дозуюча апаратура для внутрішньовенного введення наймолодшим пацієнтам, тощо. Наявність та своєчасне обслуговування якої є одним із вирішальних питань у наданні якісної та ефективної медичної допомоги дітям. Нажаль, вже існуюче обладнання відділень реанімації та інтенсивної терапії працює майже безперервно, а тому неминучим процесом є зношування  та вихід з ладу як діагностичної, так і лікувальної апаратури, якої наразі не вистачає для комплексного лікування в умовах дитячої реанімації. 

Така кричуща ситуація із забезпеченням технічної апаратури  становить серйозну загрозу наданню вчасної та такої необхідної медичної допомоги, і змушує звертатися медиків за допомогою до небайдужих людей.

 

Жовнір Володимир Аполлінарійович – Головний лікар ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії» МОЗ України, к.м.н., лікар-анестезіолог.

Джерело: http://sercedoserca.com.ua/ua/akcii/akcija-2015-roku-vrjatui-zhittja-ditini/problematika-akcii-vrjatui-zhittja-ditini-2015-roku.htm
 

 

 

 

Інформаційні послуги