Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.11.19 | 12:34

Відбулася нарада з питань наповнення бюджету

19 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук провела нараду з питань наповнення бюджету, зокрема в частині надходжень від сплати податку за оренду земельних ділянок. У нараді взяли участь голова районної ради Богдан Максимів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Стахів, начальник агропромислового розвитку РДА Ігор Футорський, начальник відділу з питань праці та трудових відносин управління праці і соціального захисту населення РДА Сергій Святий, начальник Зборівської державної податкової інспекції Кременецького управління державної податкової служби у Тернопільській області Олег Берестецький.
Під час наради обговорено шляхи наповнення бюджету та проблемні питання, що виникають у процесі роботи з суб’єктами господарювання. Учасники наради зосередили основну увагу на пошуку резервів у наповненні місцевого бюджету на 2020 рік.
Підбиваючи підсумки, Марія Назарчук звернула увагу присутніх на те, що для подальшого зростання рівня наповнюваності бюджету району слід працювати над покращенням надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів, належного їх спрямування на першочергові цілі та заходи.

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги