Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Новини

До уваги державних службовців!

08.04.2020 | 11:38

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка вже доступна в мережі Інтернет.
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців», який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

more...

На Тернопільщині під час карантину не стягуватимуть пеню за невчасну оплату житлово-комунальних послуг

08.04.2020 | 11:36

Під час карантину не стягуватимуть пеню за невчасну оплату житлово-комунальних послуг.  Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації.

more...

На Тернопільщині зареєстровано 20 нових випадків підозри на COVID-19

08.04.2020 | 11:34

За добу на Тернопільщині зареєстровано 20 нових випадків підозри на COVID-19. 

Як повідомили в ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», загалом в області лабораторно підтверджено 168 випадків COVID-19, 3 з них – летальні. 139 випадків спростовано, 52 випадки залишаються під підозрою.

 

more...

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ!

07.04.2020 | 16:21

Оперативний штаб з організації профілактичних і протиепідеміологічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території району при районній державній адміністрації повідомляє, що у середу, 8 квітня 2020 року з 09.00 години в усіх населених пунктах Зборівського району буде проводитись профілактична дезінфекція вулиць та громадських місць.
Просимо неухильно дотримуватись правил карантину та зберігати спокій.

more...

Освітяни Тернопільщини отримуватимуть заробітну плату у повному обсязі

07.04.2020 | 15:01

На Тернопільщину освітня субвенція надходить в повному обсязі, тому у нас немає причин зменшувати заробітну плату педагогічним працівникам. Проблеми, які виникли через карантин і введення надзвичайної ситуації, - не з вини людей, які зараз працюють дистанційно. Тому на сьогодні заробітна плата має виплачуватись у повному обсязі.

more...

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ЗАПЛАНОВАНИХ ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ, КОМПЕНСАЦІЙ, ДОПЛАТ

07.04.2020 | 14:50

1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

Рішенням Уряду передбачено, що з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років та у яких розмір пенсії не перевищує 9205,19 гривень буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 грн. Пенсіонерам, яким 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео-нараді

07.04.2020 | 13:57

яку провів голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Головне питання порядку денного - про організацію робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в області.

more...

Комісія щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом

07.04.2020 | 13:54

Відбулося засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом.
На розгляд членів комісії було представлено клопотання Зборівського районного військового комісаріату про виплату одноразової грошової допомоги 1 громадянину, відібраному та направленому Зборівським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України.

more...

У Зборівській районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання оперативного штабу із організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню COVID-19 (коронавірусної інфекції) на території району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Марії Назарчук.

07.04.2020 | 11:58

Під час засідання члени штабу узгодили низку заходів, які спрямовані на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції. Лікар-епідеміолог Козівського міжрайонного відділу організації епідемічних досліджень Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Олена Хоміцька доповіла, що станом на 7 квітня 2020 року в Зборівському районі зафіксовано 1 випадок захворювання COVID-19. Пацієнтка ізольована, її стан стабільний. Проводиться робота із контактними особами.

more...

На Тернопільщині перенесли призов на строкову військову службу

07.04.2020 | 11:56

Весняний призов на строкову військову службу в 2020 році на Тернопільщині перенесено на травень-липень.
Про це повідомили у  Тернопільському військовому комісаріаті.
Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 23 березня,  документом передбачається зміна строків проведення чергового призову на строкову військову службу в 2020 році.
 

more...
Усього: 8294
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

Інформаційні послуги