Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну / Центр надання адміністративних послуг

Інформація про діяльність центру


На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою спрощення процедури отримання адміністративних послуг суб’єктами господарювання та фізичними особами та поліпшення якості їх надання, розпорядженням голови Зборівської  районної державної адміністрації створено Центр надання адміністративних послуг, в якому надаються адміністративні послуги мешканцям району через адміністраторів Центру шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Центр знаходиться за адресою: м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 24.

Основними завданнями Центру є організація надання послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань, забезпечення інформування про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора Центру. 

З метою забезпечення спрощеного доступу мешканців району до отримання адміністративних послуг впроваджено їх надання через відділення поштового зв’язку. Підписано Регламент взаємодії між ХД «Укрпошта» та районною адміністрацією, яким передбачено отримання громадянами адміністративних послуг через працівників поштових відділень району. Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість ознайомитися з переліком суб’єктів надання послуг, переліком адміністративних послуг та порядком їх отримання як на інформаційних стендах в Центрі надання адміністративних послуг, офіційному сайті адміністрації та скористатися послугами УДППЗ «Укрпошта», звернувшись до будь-якого поштового відділення населених пунктів району, там же можна й отримати бланки заяв та зразки їх заповнення.

Протягом 6 місяців 2015 року центром надання адміністративних послуг надано 3678 консультацій та 3508  адміністративних  послуг, в тому числі дозвільним центром   видано 5 документів дозвільного характеру.

Протягом 12 місяців 2015 року центром надання адміністративних послуг надано 8523 консультація та 8365  адміністративні  послуги, в тому числі дозвільним центром  видано 8 документів дозвільного характеру.Дивіться також

 

 

 

 

Інформаційні послуги