Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну / Запобігання проявам корупції

Заходи районної державної адміністрації, спрямовані на боротьбу з корупцією


Робота щодо запобіганнякорупційним проявам серед державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування району здійснюється відповідно до вимог законів України «Про запобігання корупції». Цей Закон визначає правовіта організаційні заходи запобігання корупції, виявлення та припинення її проявів, поновлення законних прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, усунення наслідків корупційних діянь.

Протистояти корупції можна різними способами, зокрема й через формування негативного ставлення громадян до всіх проявів цього явища, яке істотно спотворює демократичні засади суспільства. Ще одна форма протидії, яку запроваджено в органах виконавчої влади, - системне висвітлення у засобах масової інформації роз'яснень та популяризаціянорм антикорупційного законодавства, реалізація державної антикорупційної політики, проведення інших комунікативних заходів.

***

План заходів районної державної адміністрації, спрямованих на запобігання та протидії проявам корупції на 2019 рік

Процедурні заходи щодо запобігання проявам корупції для осіб, що займають посади, де існує високий ризик корупційних проявів на 2019 рік

***

Обласні телефонидовіри

Про факти скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією (в тому числі скоєних працівниками правоохоронних органів) телефонуйте на «Антикорупційні лінії прямого зв’язку» до правоохоронних органів Тернопільської області, на які відповідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» покладено обов’язки щодо боротьби з корупцією:

- УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі - 52-67-15 або «102»;

- УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі - 52-90-00;

- ПРОКУРАТУРА ТЕРНПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

щоденно з 9.00 до 18.00 год. - 52-10-53, 43-49-10;

- ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі - 23-63-92 або особисто звернутися за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, каб. 705, 707, відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Тернопільській області.
 

 

 

 

Інформаційні послуги