Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

13.12.2019 | 14:00
На базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 міста Зборова відбулися «Правничі ігри». За звання найрозумніших правознавців боролися 5 команд з різних шкіл району. Ці уроки мають інформаційний, освітній та виховний характер. Представники державних структур нагадали учням, що важливо не лише знати свої права та обов’язки, а й поважати права інших людей.
more...

Фонд надасть допомогу постраждалим у груповому нещасному випадку в Одеському коледжі

13.12.2019 | 12:19

До Фонду соціального страхування України від Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу надійшло повідомлення про груповий нещасний випадок, який стався 04.12.2019 внаслідок пожежі. Станом на 12.12.2019 повідомлено про 13 застрахованих осіб, які постраждали.

Наразі призначено комісію зі спеціального розслідування зазначеного групового нещасного випадку із смертельними наслідками.

more...

Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити

13.12.2019 | 12:15

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

more...

Відбулася відео-нарада

13.12.2019 | 11:55

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді під керівництвом першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, та проходження осінньо-зимового періоду 2019/20 р .
На нараду запрошувався головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Олійник.

more...

Від початку року на Тернопільщині стягнули понад 77 з половиною мільйонів гривень аліментів

13.12.2019 | 09:07

Більше 77 мільйонів 620 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Тернопільщини від початку 2019 року.

Нагадаємо, за несплату аліментів недобросовісним батькам, серед іншого, загрожує низка обмежень. Так, наразіпонад 2400 осіб тимчасово позбавлені можливості виїжджати за межі України. Приблизно по стільки жпостанов діютьщодо обмеження боржників у правах керувати транспортними засобами, користуватися зброєю, полювати.

more...

Нарада стосовно передачі Зборівської центральної лікарні у комунальну власність міської ради та щодо формування бюджету на 2020 рік для повноцінного функціонування закладів охорони здоров’я, в тому числі усіх гуманітарних сфер.

12.12.2019 | 15:53

12 грудня 2019 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Марії Назарчук відбулася нарада стосовно передачі Зборівської центральної лікарні у комунальну власність міської ради. Особливу увагу присутні приділили питанню фінансування Зборівської центральної лікарні на наступний 2020 рік для повноцінного функціонування закладів охорони здоров’я.

more...

Робоча нарада щодо діяльності та функціонування первинної ланки у районі

12.12.2019 | 12:14

Під головуванням першого заступника районної державної адміністрації Марії Назарчук, 12 грудня 2019 року, відбулася нарада за участі виконувача обов’язків головного лікаря КНП «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Андрія Кабарівського та виконувача обов’язків начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталії Дацюк.

 

more...

Нарада працівників закладів і установ культури району

12.12.2019 | 11:37

Сьогодні у великому залі засідань Зборівської районної державної адміністрації відбулась нарада працівників закладів і установ культури району.

Згідно порядку денного присутні розглянули 5 питань: звіт про роботу за листопад 2019 року та за 2019 рік, план роботи на грудень 2019 року та на 2020 рік; заходи щодо святкування Новорічних, Різдвяних свят та інших; зміцнення матеріально-технічної бази в закладах культури району 2019 року; перезатвердження графіків роботи, ведення документації; різне.

more...

Засідання оргкомітету з питань організації та проведення урочистостей до Дня Святого Миколая

12.12.2019 | 11:32

Під керівництвом першого заступника голови Зборівської райдержадміністрації Марії Назарчук відбулося засідання оргкомітету з питань організації та проведення урочистостей до Дня Святого Миколая.

Участь у засіданні взяли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Уляна Громовик, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Галина Кухаришин, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ярослав Гуменюк, директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації Оксана Древницька.

more...

Нарада з питань організації та проведення урочистостей до Дня Святого Миколая

11.12.2019 | 15:14

Сьогодні перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук провела робочу нараду з питань організації та проведення урочистостей до Дня Святого Миколая. На нараду запрошувався головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ярослав Гуменюк. Присутні обговорили план заходів та деталі проведення святкових дійств, які плануються до дня Св. Миколая в районі.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги