Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Зборівська районна державна адміністрація повідомляє

24.01.2020 | 12:33

Зборівська районна державна адміністрація надає інформацію щодо випадку підозри на грип птиці, яка надійшла на забій з карантинної зони
На сьогоднішній день продукція забою зберігається в окремій холодильній камері шокової заморозки та не має контакту з іншою продукцією. На підприємстві проведено аерозольну дезінфекцію гарячого туману. Заклад працює в штатному режимі.

more...

Відбулася відео-нарада

24.01.2020 | 11:26

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації Олег Продан щодо стану зимового утримання автомобільних доріг загального користування.
На нараду запрошувався головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Олійник.

more...

У 2019 році встановлено 2 410 професійних захворювань

24.01.2020 | 09:32

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 410 професійних захворювань, на які складено акти за формою П-4. Кількість встановлених профзахворюваньсеред українських працівників зросла на понад 28% порівняно з 2018 роком.

Основними причинами набуття професійних захворювань є недосконалість механізмів та робочого інструменту, недосконалість технологічного процесу та неефективність роботи засобів індивідуального захисту.

more...

Переглянути ставлення до свого здоров’я

24.01.2020 | 09:29

Екватор зими вже перейдений, а сезон росту вірусних захворювань тільки набирає темпів. Кожен входить в цей період зі своїми симптомами та недолікованими застудами. Згідно прогнозу фахівців Центру громадського здоров’я МОЗ України, упродовж епідемічного сезону осінь 2019 року - весна 2020 року на грип та ГРВІ в країні перехворіє від 4,8 млн до 6,7 млн людей. Очікуються дві хвилі підйому захворюваності: наприкінці січня — на початку лютого, з можливим піком на 4-му тижні. Варто про це замислитись і самим працівникам, і керівникам підприємств та організацій. І тим установам та організаціям, які працюють над питаннями профілактики, адже  ми всі – з одного боку барикад боротьби із хворобами.

more...

Засідала комісія з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

24.01.2020 | 08:53

Під керівництвом заступника голови Зборівської райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

more...

Робочий візит в Мшанецьку сільську раду

24.01.2020 | 08:51

23 січня, перебуваючи з робочим візитом в Мшанецькій сільській раді, перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук спільно із сільським головою Андрієм Дядьо відвідали клуб с. Мшанця та оцінила ряд виконаних робіт підрядником в закладі культури району.

more...

На День Соборності у Зборові танцювали та співали разом із іншими ОТГ(фоторепортаж)

23.01.2020 | 09:41

День Соборності України відсвяткували у місті Зборові яскравим концертом.

На цьогорічне святкування Дня Соборності у Зборів завітали гості із Тернопільської та Теребовлянської громад: вихованці танцювального колективу села Чернихів та студенти-практики Теребовлянського коледжу культури і мистецтв.

Крім того, яскравими виступами гостей концерту вражали вихованці Зборівської гімназії, будинку дитячої творчості, колективи районного будинку культури, ЗОШ 1-3 ст. №1.

more...

«Збруч – ріка єднання»

22.01.2020 | 17:20

Перший заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Марія Назарчук спільно з держслужбовцями району взяли участь у багатотисячній акції «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, яка відбулася на межі Тернопільської і Хмельницької областей. Мешканці обох областей з’єднали українських стяг на мості через річку Збруч, яку невипадково називають рікою єднання.

more...

ПРИВІТАННЯ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РДА МАРІЇ НАЗАРЧУК З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22.01.2020 | 10:43

Шановна громадо Зборівщини!
Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Зборівській райдержадміністрації

22.01.2020 | 10:37

22 січня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Зборівській райдержадміністрації на чолі з заступником голови райдержадміністрації Олександром Парацієм.
На розгляд членів комісії було представлено одна справа щодо вчинення правочину, а саме купівлі житлової квартири неповнолітній дитині.

Опрацювавши відповідні документи, комісія прийняла рішення відповідно до норм чинного законодавства.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги