Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Он-лайн будинок юстиції»: сервіс, який дозволяє отримати послуги, не виходячи з дому

19.11.2019 | 16:16

«Он-лайн будинок юстиції» – прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Користуватися нею можуть усі без винятку громадяни з будь-якої  точки світу. Єдина необхідна умова – наявність Інтернету.

more...

Відбулася робоча зустріч із представником БФ "Контінентал Фармерз Груп"

19.11.2019 | 15:52

У райдержадміністрації відбулася робоча зустріч першого заступника голови РДА Марії Назарчук з представником благодійного фонду "Контінентал Фармерз Груп" Богданом Кушляком.

more...

Відбулася нарада з питань наповнення бюджету

19.11.2019 | 12:34

19 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук провела нараду з питань наповнення бюджету, зокрема в частині надходжень від сплати податку за оренду земельних ділянок. У нараді взяли участь голова районної ради Богдан Максимів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Стахів, начальник агропромислового розвитку РДА Ігор Футорський, начальник відділу з питань праці та трудових відносин управління праці і соціального захисту населення РДА Сергій Святий, начальник Зборівської державної податкової інспекції Кременецького управління державної податкової служби у Тернопільській області Олег Берестецький.

more...

Відбулася нарада з питань забезпечення в повній мірі належного стану дорожнього покриття в умовах зимового періоду

18.11.2019 | 13:56

Перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук провела нарада з питань забезпечення в повній мірі належного стану дорожнього покриття в умовах зимового періоду за участю начальника виробничо-технічного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Авакс-Проф», яке виступає субпідрядником з експлуатаційного зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в нашому районі Віталія Хоміцького, головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Миколи Олійника та представника Зборівського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.

more...

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

18.11.2019 | 11:49

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації звертається до голів Зборівської, Озернянської, Залозецької об’єднаних територіальних громад, базових рад району із проханням до 4 грудня цього року подати у відділ заключні відомості нарахованої дотації за молодняк ВРХ станом на 1 грудня 2019 року. Нагадаємо, що дану звітність Зборівський район подає в департамент агропомислового розвитку Тернопільської ОДА 12 грудня 2019 року. Надіємося на співпрацю та швидке реагування.

more...

Засідання районної комісії

18.11.2019 | 11:37

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання районної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

more...

Євгена Баженкова поновлено на посаді директора виконавчої дирекції Фонду

18.11.2019 | 11:21

Відповідно до рішення Печерського районного суду міста Києва від 08.11.2019 скасовано постанову правління Фонду соціального страхування України від 15.05.2018 «Про звільнення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Є. Баженкова».

Голова правління Фонду Володимир Саєнко сьогодні, 15 листопада 2019 року, провів нараду за участі керівного складу виконавчої дирекції Фонду, на якій повідомив про відповідне рішення суду.

more...

Відбулася апаратна нарада

18.11.2019 | 11:14

Перший заступник голови РДА Марія Назарчук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій, заступник голови районної ради Леонід Олійник та керівник апарату райдержадміністрації Віталій Антоні провели нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій.

more...

Відбулася відео-нарада

18.11.2019 | 09:50

Перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео-нараді, яку провів з керівниками районів голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги