Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

13.01.2020 | 09:01

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

more...

ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

09.01.2020 | 14:23

У п’ятницю, 10 січня 2020 року, з 10 до 11 год. в Заліщицькому відділі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області працюватиме пряма телефонна лінія з питань призначення та перерахунку пенсій.

Відповіді на запитання даватиме начальник Заліщицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Ольга Копчук 
 Телефон «прямої лінії»: 21001.

more...

Українці можуть користуватися всіма транспортними е-сервісами он-лайн, - Олексій Гончарук

02.01.2020 | 08:55

В Україні запустили єдиний транспортний портал https://e-transport.gov.ua, що об’єднує всі адміністративні он-лайн послуги у транспортній сфері. Портал створений з урахуванням нових стандартів надання державних послуг та дизайн-коду «ДіЯ».

«Продовжуємо удосконалювати роботу з надання послуг. Єдиний транспортний портал дозволяє українцям на одному ресурсі користуватися всіма транспортними е-сервісами он-лайн. Водночас продовжуємо долати бюрократію та ліквідовуємо корупцію», - наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи нововведення.

more...

Олексій Гончарук: Люди мають отримувати якісну та вчасну допомогу

02.01.2020 | 08:52

Реформа охорони здоров’я – серед пріоритетних напрямків діяльності Уряду, що визначено Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Як досягати запланованих цілей - передбачено концепцією державної політики з відповідним планом та термінами реалізації. У 2019 році для досягнення цілей Уряд уже ухвалив низку новаційних рішень.

«У сфері охорони здоров’я Уряд визначив амбітні цілі. І вперше вони людиноцентриські. Для нас важливо, щоб люди отримували якісну та вчасну допомогу у медичних закладах та мали доступ до гарантованих державою медичних послуг», - наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

more...

Володимир Зеленський підписав закон про оренду державного та комунального майна

27.12.2019 | 09:54

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про оренду державного та комунального майна» № 157-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього жовтня 2019 року.

Цей закон впроваджує просту й прозору процедуру надання в оренду державного та комунального майна, яка є більш вигідною завдяки вільній конкуренції.

more...

Володимир Зеленський підписав закон щодо особливостей оформлення документів громадянам, які проживають у зоні проведення АТО/ООС або переселилися з неї

27.12.2019 | 09:52

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України» № 371-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 12 грудня 2019 року.

more...

Cтуденка Чортківського коледжу отримала президентську стипендію

27.12.2019 | 09:40

Стипендію президента України впродовж року отримуватиме студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського Вікторія Канюк. Відповідний Указ Володимир Зеленський підписав у вівторок, 24 грудня.
Зазначимо, згідно з Указом «Про призначення стипендій Президента України переможцям ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» таку стипендію отримуватимуть 39 учнів та студентів навчальних закладів України.

more...

Президент України відзначив державними нагородами двох спортсменів з Тернопільщини

27.12.2019 | 09:38

Як зазначено в Указі Глави держави, нагороду тернопільський спортсмен отримав за досягнення високих спортивних результатів на ХІХ зимових Дефлімпійських іграх 2019 року в Італійській Республіці, виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України.

more...

Ветеранським та громадським організаціям про зміни у сфері пенсійного забезпечення

27.12.2019 | 09:28

Одним із пріоритетних напрямків роботи пенсійної служби Тернопільської області є ознайомлення ветеранів та представників громадських організацій із змінами у сфері пенсійного законодавства та надання фахових роз’яснень з питань, які їх турбують. Саме тому фахівці Фонду провели чергові зустрічі з представниками Борщівського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», Збаразького районного всеукраїнського об’єднання ветеранів та Заліщицького міського товариства «Меморіал».

more...

Учнівській молоді про основи пенсійного законодавства

27.12.2019 | 09:27

З метою всебічного висвітлення діяльності органів Пенсійного фонду України та формування обізнаності з основами пенсійного законодавства підростаючого покоління фахівці Кременецького, Заліщицького та Гусятинського відділів обслуговування громадян провели зустрічі з учнівською молоддю Гусятинської загальноосвітньої школи I-III ст., Заліщицького вищого професійного училища та Кременецької спеціалізованої школи I-III ст. № 2.

more...
Усього: 5317
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема