Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Гарячі новини

Шановні працівники Національної поліції України!

04.08.2017 | 08:56

Шановні працівники Національної поліції України!

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

 

На Вас покладена дуже важлива справа  - охорона громадського порядку, захист, підтримка і допомога людям. Даючи клятву, Ви взяли на себе велике зобов’язання охороняти громадський порядок у населених пунктах, надавати допомогу нашим громадянам.

more...

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди державного свята - Дня Конституції України

27.06.2017 | 13:56

Прийміть щирі вітання з нагоди важливого державного свята – Дня Конституції України.

Ухвалення Конституції України - цього політико-правового документа стало результатом важкої багатолітньої роботи, гострих дискусій та обговорень. Сьогодні ми можемо з впевненістю констатувати – Конституція України у своїх ключових положеннях пройшла випробування часом. Вона визнана однією з найбільш демократичних у світі, а стрижнем її оцінок безумовно є визнання соціальних цінностей. Основний закон визначив стратегічні вектори усієї державної політики, в центрі якої стоїть людина, її честь та гідність, недоторканість та безпека, громадянські права і свободи.

more...

Вітання голови райдержадміністрації Б.І.Шипітки зі Святом останнього дзвоника

26.05.2017 | 08:58

Від щирого серця вітаю усіх зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

more...

Комітет виборців України визначив кращих Голів ОДА: Степан Барна один із лідерів

27.02.2017 | 12:04

Комітет виборців України уважно відстежує діяльність обласних керманичів. За підсумками 2016 року експерти визначили, хто із Голів обласних державних адміністрацій найкраще веде справи щодо розвитку ввіреного їм регіону. Співставляючи кількісні та якісні показники, додаючи оцінку фахівців у різних галузях – Голова Тернопільської ОДА Степан Барна посів четверте місце в рейтингу, а Тернопільщина впевнено демонструє макроекономічну стабілізацію, позитивну динаміку базових показників у реальному секторі економіки та у соціальній сфері.

more...

Публічний звіт голови Заліщицької районної державної адміністрації

20.02.2017 | 11:18

27 лютого о 08.00  за адресою:  м.Заліщики, вул. С.Бандери, 15 б  у приміщенні адміністративної будівлі Заліщицької районної ради (актова зала) відбудеться публічний звіт голови Заліщицької районної державної адміністрації Бориса Шипітки.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Заліщицької райдержадміністрації.

Регламент заходу:

8:00 – 8:30 – презентація публічного звіту голови Заліщицької районної державної адміністрації

8:30 – 9:00 – запитання та відповіді.

Запрошуються представники громадської ради при органах виконавчої влади, організацій роботодавців, громадських об’єднань, професійних спілок, засобів масової інформації.

Відповідальний структурний підрозділ: Відділ організаційної роботи,  інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації (начальник  відділу – Дейкало Ігор Михайлович, тел.: 2-14-36).

more...

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації

19.02.2017 | 13:38

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік.

Розділ 1

 

Розділ 2

more...

18.01.2017 | 10:18
more...

Програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"

17.01.2017 | 15:04

Служба безпеки України реалізовує програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які:

- готові добровільно відмовитися від подальшої участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

- не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

- мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

more...

Управління СБУ в Тернопільській області запрошує на навчання молодих патріотів

17.01.2017 | 12:09

Шановні вступники! Сьогодні Ви робите нелегкий вибір – своєї майбутньої професійної діяльності та відповідної спеціальності.  Наразі Ви маєте можливість здобути вищу освіту в провідному вищому навчальному закладі в галузі національної безпеки – Національній академії Служби безпеки України.

more...

«Соборність України: уроки історії і реалії сьогодення»

16.01.2017 | 13:47

 

20 січня о 13 годині в районному будинку народної творчості відбудуться урочисті збори та святковий концерт до Дня Соборності України.

22 січня о 14 годині в читальному залі Заліщицької центральної районної бібліотеки відбудеться зустріч-діалог «Соборність України: уроки історії і реалії сьогодення»

У програмі: Історична довідка, тематична присвята героям-сучасникам, виступи учасників зустрічі, гостей зі Львова, з Київщини і сусіднього Чортківського району.

more...

Вітання голови районної державної адміністрації Бориса Шипітки з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

31.12.2016 | 08:33

Шановні краяни! Сердечно вітаю вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат. Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, аналізуємо  прожитий рік, який  був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань.            

          Українці самовіддано та героїчно відстоюють конституційний лад і територіальну цілісність своєї держави у нав’язаній нам війні на Сході України. Пройдене і пережите згуртувало народ, зміцнило нашу волю до перемоги, допомогло кожному усвідомити власну причетність до майбутнього країни.

more...

14 січня с.Синьків відбудеться свято "На гостини до Маланки"

30.12.2016 | 09:23

14 січня 2017 року у с.Синьків відбудеться свято "На гостини до Маланки". Організаційний комітет запрошує жителів та гостей краю взяти участь у святі!

more...

Петро Порошенко: Українці продовжують змінювати державу навіть у складних умовах

15.12.2016 | 09:29

Загалом в рамках реалізації даного інвестпроекту зможуть працевлаштуватися 2 тисячі наших краян. Підприємство пропонує конкурентну оплату праці і соціальний пакет - тому ми вітаємо таких інвесторів в нашій області й готові надавати їм всебічне сприяння», - зауважив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він підкреслив, що сьогодні Тернопільщина займає 5 місце в Україні за темпами вироблення продукції промисловим комплексом. За словами очільника краю, у нинішньому році виробництво продукції галузі зросло майже на 8%, а обсяг її реалізації на 27,6% та склав 9,9 млрд грн.

more...
Усього: 77
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема