Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Звернення громадян

Про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до Заліщицької райдержадміністрації у першому півріччі 2016 році


ІНФОРМАЦІЯ                                                                   

про роботу щодо розгляду зверень громадян за перший квартал 2020 року

 

З метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення,  подальшого покращення та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування протягом першого кварталу 2020 року структурні підрозділи Заліщицької районної державної адміністрації, виконкоми рад району працювали над вдосконаленням роботи із зверненнями громадян. За даний період заходів дисциплінарного впливу до посадових та службових осіб за неналежне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» не застосовувалося, в зв’язку з тим, що порушень термінів розгляду звернень громадян не було.

Звернення громадян даних категорій перебувають на особистому контролі в голови та заступників голови райдержадміністрації.

Так, у звітному періоді головою райдержадміністрації розглянуто письмові звернення  інвалідів І, ІІ та ІІІ групи  (виділено матеріальну допомогу на лікування в сумі  8000 грн.) та надано роз’яснення згідно норм чинного законодавства), 2 багатодітним матерям (надано роз’яснення та виділено матеріальну допомогу). На особливому місці перебувають  звернення учасників АТО та членів їх сімей, які потребують першочергового та невідкладного вирішення. З початку 2020 року до Заліщицької районної державної адміністрації  надійшло  31 звернень від учасників АТО та членів їх сімей, яким виділено матеріальну допомогу на суму 14000 гривень.    

Основною причиною повторних звернень є те, що заявники звертаються по питаннях, які входять до компетенції сільрад та повинні вирішуватись на місцях органами місцевого самоврядування.

Незважаючи на неодноразовий, як правило комісійний, розгляд звернень, в тому числі із виїздом на місця, залученням до розгляду представників інших органів державної влади та розгляд даних звернень на постійно діючій комісії з питань розгляду звернень громадян  заявники продовжують і надалі звертатися до органів державної влади всіх рівнів, хоча питання потребує судового вирішення. Так, наприклад на неодноразові звернення і на урядову «гарячу» лінію і до райдержадміністрації гр. Герман Івана Дмитровича, жительки с. Колодрібка по питанню надання земельної ділянки для ведення ОСГ. За даними сільської ради батько заявника помер у 2006 році і мав виділену у постійне користування земельну ділянку. Оскільки земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту її розпорядником є Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області.  Тому  20 лютого 2020 року було надано рекомендації щодо оформлення права власності на дану земельну ділянку.

Щопіврічно у засобах масової інформації оприлюднюються узагальнені відомості про організацію роботи із зверненнями громадян та вирішення порушених у них питань.

Узагальнена інформація щоквартально подається у відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

 

                                                     ІНФОРМАЦІЯ

про кількість звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації за березень 2020 року

 

№/п

Кількість звернень

 

Всього

з них поступило:

до РДА

з вищестоящих органів влади

на особистому прийомі керівництвом

на виїзних днях керівництвом

1

9

0

9

0

0
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема