Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Доступ до публічної інформації

Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про інформацію" передбачено безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе, що надає можливість громадянам отримання відомостей про відсутність чи наявність судимості.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2019 р. № 409 
Київ

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Розпорядникам інформації, визначеним Законом України “Про доступ до публічної інформації”, забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах розпорядчих документів про визначення відповідальних осіб (особи) таких розпорядників, які (яка) відповідають (відповідає) за оприлюднення інформації згідно із зазначеним Законом.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 49


 

 

Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про інформацію" передбачено безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе, що надає можливість громадянам отримання відомостей про відсутність чи наявність судимості.

 

Для отримання відомостей громадянину необхідно особисто або через довірену особу, якій надана завірена письмова згода-доручення громадянина, якого ця інформація стосується, звернутись до Заліщицького РВ УМВС України в Тернопільській області із заявою наступного змісту:

                                                                      

                                                                  БЛАНК ЗАПИТУ

Прийом заяв та видача інформації працівниками Заліщицького РВ УМВС України в Тернопільській області здійснюється за адресою: Заліщицький РВ УМВСУ в Тернопільській області , 1-й поверх, вул. С.Крушельницької25, м. Заліщики.

Час прийому заяв та видачі інформації (крім вихідних та святкових днів):

 - з понеділка по п’ятницю  з 10:00 до 11:00 та з 15:00 до 16:00;

При собі громадянину слід мати оригінал та ксерокопію:

 - документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або свідоцтво про народження – для осіб віком до 16-ти років.

 Відповідно до статті 16 Закону України «Про захист персональних даних» запит задовольняється протягом тридцяти днів з дня його надходження, проте якщо опрацювання не потребує додаткової перевірки – 10 діб.

 Мета запиту громадянином не вказується, крім випадків, установлених законом, а саме: для здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

 Термін дії відомостей не визначається, оскільки вони надаються станом на дату здійснення перевірки. Такий термін може встановлюватися установою або іншим органом, який з урахуванням змісту наданої інформації приймає рішення про призначення на певні посади, надання права займатися визначеними видами професійної діяльності або скористатися іншими правами.

Для друку відомостей про відсутність або наявність судимості бланки не застосовуються.

Телефон для довідок: 2-12-45

 Зразок відомостей про відсутність або наявність судимості:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема