Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Перелік відомостей, що становлять службову таємницю в районній державній адміністрації

Розпорядження про затвердження Переліку відомостей


ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  18 жовтня 2019 року                                                                               № 276-од

 

Про затвердження Переліку відомостей, що

становлять службову інформацію в районній

державній адміністрації

 

        Відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, розпоряджень голови обласної державної адміністрації від  18 грудня 2018 року №937-од «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації» та від 09 вересня 2019 року №563-од «Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 січня 2017 року № 15-од «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Заліщицькій районній державній адміністрації» та враховуючи рішення комісії з питань роботи зі службовою інформацією в районній державній адміністрації (протокол від 17 жовтня 2019 року №1):

 

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в районній  державній адміністрації (далі – Перелік), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, головним спеціалістам з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації, з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації   забезпечити ведення діловодства, додержання режиму доступу до вказаної інформації та документів відповідно до вимог законодавства і цього Переліку.                                                                                                                   

3. Відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації довести до відома керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування», у встановленому законодавством порядку.

4. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації розмістити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити керівникові апарату районної державної  адміністрації Володимиру ЛИЛИКУ.

 

Першийзаступник

голови адміністрації                                                                                                                                                 Роман КРАСНЮК
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема