Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Заліщицький районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Тернопільській області

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ


17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Дане Положення регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації та розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчимкодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження на добровільній та безоплатній основі під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтерська діяльність, пов'язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації; сприяння у працевлаштуванні суб'єктів пробації; залученні їх до навчання та соціально корисної діяльності; участь у перевірці виконання обов’язків, покладених судом на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням; організація виховних та благодійних заходів, акцій за різними тематичними напрямами; надання консультацій правопорушникам та їх сім'ям (наприклад, у вигляді допомоги з отримання певних документів).

Пріоритетним для органу пробації залишається напрямок профілактики негативних явищ.

Для молодих людей участь у волонтерській діяльності має свої переваги, а саме:

- допрофесійна підготовка, професійне самовизначення та становлення;

- оволодіння знаннями та практичними навичками соціальної роботи з дітьми та молоддю;

- досвід індивідуальної та групової роботи з ровесниками та дорослими;

- нові друзі, цікаве дозвілля, змістовна зайнятість, можливість допомогти іншим;

- розвиток лідерських якостей, творчих здібностей, самовираження та становлення молодої людини як особистості, як активного члена суспільства.

 

З урахуванням викладеного, Заліщицькийрайонний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області запрошує до співпраці всіх громадян України,  віком від 18 років, які проживають на території  м. Заліщики та Заліщицького району, мають бажання стати волонтером пробації для проведення соціально-виховної роботи із засудженими та реалізації різноманітних  заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами: м Заліщики, вул. С.Крушельницької, 25, роб.тел. 098-600-71-49,  Заліщицький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області.

Не залишайтесь осторонь людей, які потребують підтримки.

 

 

Начальник Заліщицького районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Тернопільській області

підполковник внутрішньої служби                            Віталій Бурлака

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема