Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

19.03.2018 | 14:51

Павле Дмитровичу, вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

more...

До уваги громадськості району!

13.02.2018 | 12:54

14 лютого 2018 року з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м. Збараж біля пам'ятника воїнам-афганцям у парку ім. полковника Бурляя відбудеться мітинг-реквієм. Початок о 12. год.

more...

Збаразький районний центр зайнятості інформує

15.12.2017 | 09:55

Однією з проблем незайнятого населення, яке проживає у сільській місцевості, є недостатня поінформованість про послуги служби зайнятості, трудове законодавство, реальний ринок праці, перелік професій та спеціальностей і їх актуальність у конкретному регіоні. Аби допомогти населенню отримати необхідну інформацію та проконсультуватися зі спеціалістами певних напрямків, фахівці Збаразького районного центру зайнятості 11.12.2017 року провели виїзну дистанційну площадку у Колодненській сільській раді об’єднаній територіальній громаді.

 

more...

Пройдено всі етапи подання документів “Будівництво спортивного залу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи “ у м.Збараж

31.05.2017 | 15:28

Ще одна приємна новина для жителів м.Збаража та району! Пройдено всі етапи подання документів  “Будівництво спортивного залу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи “ у м.Збаражі  на конкурс  державного фонду регіонального розвитку.

more...

Степан Барна: Безвіз – це виконання Порошенком своєї обіцянки

17.05.2017 | 16:40

Отримання Україною безвізового режиму з країнами Європейського Союзу є беззаперечним свідченням того, що запропонований керівництвом держави курс розвитку, уже має практичний позитивний ефект для наших громадян. На цьому наголошує голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Безвіз «на практиці» означає, що більше не треба буде платити консульський збір, збирати численні документи, вдаватися до послуг сумнівних візових центрів, платити гроші.

more...

До уваги громадськості

25.08.2015 | 16:05

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу з метою створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, зокрема забезпечення участі захисника у випадках затримання особи в адміністративному та кримінальному процесуальному порядку у м.Тернопіль діє обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З відеороликами щодо надання правової допомоги розміщеними центром у мережі Інтернет можна ознайомитися за адресою:

https://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos

 

more...

9 червня цього року на центральному стадіоні м.Збараж відбудуться районні сільські спортивні ігри Збаражчини

28.05.2013 | 16:11

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення районних сільських спортивних ігор Збаражчини. Ігри відбудуться 9 червня цього року на центральному стадіоні м.Збараж за участю спортивних команд району. Прийнято відповідні рішення до виконання. Проводила засідання заступник голови райдержадміністрації Н.Заваденко.

more...

Голова райдержадміністрації І.Демчишин провів зустріч із представниками спілки «Чорнобиль»

04.04.2013 | 16:03

Голова райдержадміністрації І.Демчишин провів зустріч із представниками громадської організації – Збаразька добровільна спілка «Чорнобиль». Обговорено питання безоплатного забезпечення медикаментами, проходження медичного огляду.

more...

Відбулася година скорботи «Пам’ятай про Крути» до 95-ї річниці бою під Крутами

29.01.2013 | 14:46

В залі Збаразької дитячої музичної школи відбулася година скорботи «Пам’ятай про Крути» до 95-ї річниці бою під Крутами. В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Н.Заваденко та заступник голови районної ради В.Липка.

more...
Усього: 53
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема