Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: про обов’язок дітей утримувати своїх непрацездатних батьків

01.10.2019 | 10:11

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/186226/111

Обов'язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплено в Конституції України. Повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги (тобто батьки не мають можливості забезпечити своє гідне існування у зв’язку з відсутністю пенсії чи її низького розміру).

more...

Кременецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

20.09.2019 | 15:06

Якщо авіарейс  затримали чи скасували. Порядок дій

Літо добігло свого кінця та здавалося б сезон відпусток закінчився, проте  кількість охочих подорожувати та відпочивати протягом року достатня.  Однією із неприємних ситуацій з якою ви можете зіткнутись купуючи  собі туристичну путівку у «теплі краї» - це затримка  або скасування авіарейсу. Що ж робити у такому випадку?

 

more...

Президент підписав Указ про створення Фонду з підтримки освітніх і наукових програм для молоді. про це він повідомив на Тернопільщині

19.12.2018 | 15:01

У вівторок, 18 грудня, Президент України Петро Порошенко побував з візитом на Тернопільщині. Після молитви у Надставній церкві та зустрічі з родинами учасників ООС, він поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Тернопільської області у педагогічному університеті.

Президент нагадав, що в листопаді підписав Указ про створення Фонду з підтримки освітніх і наукових програм для молоді.

more...

Необхідне для немовлят

08.10.2018 | 16:11

У пологовому відділенні Збаразької центральної районної комунальної лікарні чотирьом породіллям напередодні виписки вручили бейбі-бокси.

more...

Голова райдержадміністрації Валерій Савчук ознайомився з ходом спорудження спортивного комплексу

14.09.2018 | 15:32

Невдовзі у селищі цукровиків міста Збаража відкриється сучасний спортивний комплекс.

more...

Згідно розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, на Збаразький район виділено 503 тис. грн

06.07.2018 | 12:35

Понад 58 мільйонів гривень отримає цього річ Тернопільська область на соціально-економічний розвиток окремих територій. Кошти виділені Кабміном згідно розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Їх спрямують на розбудову й оновлення 67-ми об’єктів житлово-комунального господарства області, що давно потребують ремонту чи взагалі перебувають у критичному стані. З цих коштiв 26 мільйонів гривень буде скеровано на добудову обласного державного архіву.

more...

До уваги абонентів природного газу

13.06.2018 | 08:08

          Збаразьке УЕГГ повідомляє, що згідно з графіком ремонтно – профілактичних робіт на газопроводах   Тернопільським Управлінням магістральних газопроводів

18 червня 2018 року з 0900 ранку  буде проведено зупинку ГРС  м.Збараж терміном на 3 доби

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк провів засідання комісії з вивчення питання доцільності реорганізації опорного навчального закладу "Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

05.06.2018 | 16:27

Відбулося засідання комісії з вивчення питання доцільності реорганізації опорного навчального закладу "Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Головатюка. За результатами роботи комісії складено акт та прийнято відповідні рекомендації.

more...

На засіданні колегії райдержадміністрації обговорили питання про стан розвитку малого і середнього підприємництва

26.04.2018 | 16:55

Про стан розвитку малого і середнього підприємництва, заходи щодо його стимулювання у районі під час засідання колегії райдержадміністрації доповів начальник відділу економічного розвитку управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Пастушенко.

 

more...

День відкритих дверей

25.04.2018 | 15:37

З метою надання допомоги страхувальникам в оформленні документації з питань охорони праці створення належних умов праці для керівників підприємств, установ та організацій Підволочиського та Збаразького районів у приміщеннях відділення виконавчої дирекції Фонду буде проведено День відкритих дверей, за адресами:

- смт Підволочиськ, вул.Данила Галицького, 33/5, - 26 квітня 2018 року;

- м.Збараж, вул.Княгині Ольги, 11, - 27 квітня 2018 року.

more...
Усього: 53
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема