Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

11.11.2019 | 15:52

Міністерство соціальної політики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) в 2019 році. На це з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

Це стало можливим, оскільки у четвер, 7 листопада, Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект про внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік.

more...

3 тис. осіб отримали одноразову допомогу в разі стійкої непрацездатності, 235 сім’ям призначено допомогу в разі смерті потерпілого

11.11.2019 | 10:56

У січні–вересні Фонд соціального страхування України направив 92,5 млн гривень на виплату одноразових допомог в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.

more...

Що робити у випадку незаконних реєстраційних дій щодо нерухомості чи бізнесу

07.11.2019 | 10:42

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/187784/213

Що робити, якщо ви дізналися про незаконні реєстраційні дії щодо нерухомості чи бізнесу? Пропонуємо покрокову інструкцію…

more...

Протидія рейдерству: дорожня карта

06.11.2019 | 16:38

У Міністерстві юстиції України підготували дорожню карту протидії рейдерству. Вона складається з 22-х послідовних кроків. Наразі вдалося реалізувати 9 ключових завдань:

more...

Юрій Головатюк провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

06.11.2019 | 15:52

Під час засідання розглянуто питання про стан протипожежного захисту природних екосистем та додаткових заходів щодо запобігання виникнення пожеж у лісових масивах та сільгоспугіддях, про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів житлового фонду району, про заходи із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, тощо.

 

more...

На Тернопільщині стартував конкурсний відбір кандидатів на посади голів РДА

05.11.2019 | 17:00

Креативні та цілеспрямовані, відповідальні й доброчесні, високопрофесійні та всебічно розвинуті особистості, які бажають змінювати рідну місцевість на краще, запрошуються до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад голів райдержадміністрацій області.

Нова й безпрецедентна президентська ініціатива, проєкт «LIFT» усуває багато штучних бюрократичних перепон, які ще донедавна перешкоджали громадянам долучатися до змін у країні. Його основна мета — надати реальну можливість людям втілювати нові ідеї, спрямовані на позитивні зміни.

more...

Володимир Зеленський представив нового голову Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля

01.11.2019 | 14:00

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Під час робочої поїздки до Тернопільської області Глава держави представив новопризначеного очільника ОДА колективу та вручив йому службове посвідчення.

Ігор Сопель подякував Президентові України за високу довіру

more...

Обговорили питання про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2019 року

31.10.2019 | 12:59

Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2019 року під час засідання колегії райдержадміністрації проінформував заступник начальника управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Пастушенко.

 

more...

Збаражчина готується до відзначення Дня захисника України

03.10.2019 | 16:00

В рамках підготовки до відзначення Дня захисника України, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк провів засідання оргкомітету.

more...

Юрій Головатюк провів засідання ради підтримки учасників АТО

03.10.2019 | 14:40

Під час чергового засідання ради підтримки учасників АТО, яку проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк розглянуто заяви бійців АТО щодо виділення дров та низку інших актуальних питань.

more...
Усього: 44
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема