Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Роздрукувати 10.12.19 | 10:09

Всеукраїнський тиждень права – стартував

 Ураховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини  Президентом України відповідно до Указу від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Традиційно у грудні в Україні вже водинадцяте відбудеться Всеукраїнський тиждень права.

На виконання Указу Президента України від 08.12.2008 р. № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 23.10.2019 № 289-од «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році в районі Всеукраїнського тижня права». Метою проведення тижня права є виховання у громадян поваги до закону і прав людини. В рамках Всеукраїнського тижня права, який відбудеться з 9 по 13 грудня 2019 року, буде проведено ряд заходів правоосвітнього та правовиховного характеру, зокрема: книжкові виставки видань про права людини у місцевих бібліотеках району; зустрічі за круглим столом, дискусії, присвячені проблематиці прав людини; правові навчання з населенням; у навчальних закладах години спілкування, лекційні заняття, тренінги, бесіди, тематикою яких буде значення професії юриста для українського суспільства та перспективи розвитку юриспруденції тощо.

Заплановано проведення уроків, лекцій та семінарів з питань прав людини, презентація видань правового змісту, благодійний захід «Правники — суспільству», правничий конкурс ім. В. Корецького та багато іншого.

Завдання Тижня — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

10 грудня – Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Під час уроку мають висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини та основні механізми їх захисту;

9-13 грудня – виховні уроки для дітей різного віку, які повинні запобігати дискримінації та насильству в школі

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема