Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

 


   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Роздрукувати 15.12.17 | 09:55

Збаразький районний центр зайнятості інформує

Однією з проблем незайнятого населення, яке проживає у сільській місцевості, є недостатня поінформованість про послуги служби зайнятості, трудове законодавство, реальний ринок праці, перелік професій та спеціальностей і їх актуальність у конкретному регіоні. Аби допомогти населенню отримати необхідну інформацію та проконсультуватися зі спеціалістами певних напрямків, фахівці Збаразького районного центру зайнятості 11.12.2017 року провели виїзну дистанційну площадку у Колодненській сільській раді об’єднаній територіальній громаді.

Громадяни цікавилися умовами і порядком реєстрації у службі зайнятості, можливостями працевлаштування, профнавчанням та відкриттям власної справи.

Роботодавці, які ведуть діяльність на території громади, дізналися про послуги служби зайнятості, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, компенсацію єдиного соціального внеску.

Жителі громади отримали відповіді на питання щодо перерахунку пенсії з більшого заробітку та про перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів.

Заступник в.о. голови Колодненської СР ОТГ Володимир Кісілевич зазначив, що такі зустрічі є корисними для сільських мешканців, адже жителі громади мають можливість отримати фахові консультації, не виїжджаючи до району.

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема