Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Пояснювальна записка до звіту про діяльність спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації за 2011 рік


Пояснювальна записка

до звіту про  діяльність спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації за 2011 рік

 

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 листопада 2011 року № 1218 внесено зміни в склад спостережної комісії при  райдержадміністрації. До  складу комісії входить 9 чол.

В 2011 році з метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, спостережною комісією проведено 10 засідань комісії, визначені завдання виконавчим комітетам сільських (селищних) рад, іншим посадовим особам щодо даного питання.

На обліку спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації перебуває 21 особа (на підставі інформації  Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально – виконавчої інспекції УДД України з питань виконання покарань у Тернопільській області  спостережною комісією в 2011 році  обліковано 9 осіб  умовно – достроково звільнених від відбування покарання і 12 осіб, звільнених з місць позбавлення волі по закінченню терміну покарання).

Звернень у спостережну комісію про надання допомоги від осіб, звільнених з місць позбавлення волі, не надходило, матеріальна допомога не надавалася.

Печатка спостережної комісії не виготовлялась  в зв’язку з тим, що комісія при райдержадміністрації «не є юридичною особою, і за визначенням районного управління юстиції не є таким органом (установою), яка потребує виготовлення печатки у встановленому законодавством порядку». В роботі  спостережної комісії використовуються відповідні бланки, постанови, які  підписує голова спостережної комісії  та які при необхідності завіряються печаткою «Для пакетів» Тернопільської райдержадміністрації.

 

 

 

 

   Голова спостережної комісії при                                 Н.А.САРЖЕВСЬКА

Тернопільській райдержадміністрації
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації