Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Звіт про діяльність спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації за 2011 рік


Звіт

про діяльність спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації за 2011 рік

 

            Спостережна комісія при Тернопільській районній державній адміністрації надає інформацію щодо діяльності спостережної комісії за  2011 рік за порядком, встановленим у пунктах №3,4 Положення про спостережні комісії:

            п. 3. р. 1.  Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

 

Розпорядженням  голови райдержадміністрації від 18 листопада 2011 року № 1218 затверджено склад спостережної комісії при  райдержадміністрації.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року №1042) розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2010 №1350 внесено зміни до Положення про спостережну комісію при райдержадміністрації та уточнено розподіл обов’язків членів спостережної комісії районної державної адміністрації. В 2011 році з метою здіснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, спостережною комісією проведено 10 засідань комісії, визначені завдання виконавчим комітетам сільських (селищних) рад, іншим посадовим особам щодо даного питання.

 

 

п. 3. р. 3. Організація виховної роботи з особами, умовно – достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

 

В 2011 році взято на облік, організовано виховну роботу та встановлено громадський контроль за поведінкою  умовно – достроково звільнених від відбування покарання осіб -  жителів Тернопільського району:

1. Стець А.О, с Біла;

2. Левенець І.З., с. Петрики;

3. Скакун О.В., с. Буцневе;

4. Клімов Д.Є., с. Романівка;

5. Юрчук Р.Б., смт В.Березовиця;

6. Гарматій В.В, с. Прошова;

7. Артемович Л.М., с. Дичків;

8. Пригода В.В., смт В.Березовиця;

9. Атаманський М.Д., с.Грабовець.

 

п. 3. р. 4. Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільнених від відбуття покарання.

 

Спостережною комісією визначено завдання посадовим особам щодо    надання за зверненням допомоги в соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання:

1. Проць Т.С., с. Чистилів;

2. Бойду В.М., с. Мишковичі;

3. Кош А.Ю., с. Марянівка;

4. Артемович Л.М., с. Дичків.

5.Кріль І.В., с.Забойки;

6. Полотнянко О.Я., с. В.Глибочок;

7. Мішкой М.В., с.Петрики;

8. Свідзінський П.З.;

9. Кіт Р.Т., с. Мишковичі4

10. Стець А.О., с. Біла;

11. Боднарчук А.Б., с. Білоскірка;

12. Корнило В.В., с. Мишковичі.

 

п. 4. р. 4. На підставі інформації органів і установ виконання покарань вести облік осіб умовно – достроково звільнених від відбування покарання, організовувати громадський контроль за поведінкою таких осіб та проведення виховних заходів за місцем їх роботи (навчання) і проживання протягом не відбутої частини покарання.

 

На підставі інформації  Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально – виконавчої інспекції УДД України з питань виконання покарань у Тернопільській області  спостережною комісією в 2011 році  обліковано 9 осіб  умовно – достроково звільнених від відбування покарання і 12 осіб, звільних з місць позбавлення волі по закінченню терміну покарання. З даними особами організовано проведення виховних заходів за місцем їх проживання, відповідні витяги з постанов засідань спостережної комісії доведені до виконавців.

 

 

 

 

п. 4. р. 5. Здійснення заходів соціального патронажу щодо осіб, звільнених від відбування покарання, сприяти розвитку мережі центрів соціальної адаптації та інших установ і організацій, діяльність яких спрямована на надання таким особам допомоги у соціальній адаптації.

 

Спостережною комісією визначені завдання управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо надання за зверненням допомоги особам, звільнених від відбування покарання.

На території району центри соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, відсутні.

Є в наявності благодійна організація «Християнський центр Милосердя», розташований в селі Буцнів Тернопільського району (юридична адреса: 46022 м.Тернопіль, вул. Корольова 8/212, свідоцтво №58 від 13.01.2003 року).

 

Додаток:

1.Звіт про діяльність спостережної комісії при Тернопільській райдержадміністрації за 2011 рік.

2. Пояснювальна  записка  до  звіту  про діяльність спостережної комісії при Тернопільській райдержадміністрації за 2011 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова  спостережної комісії                           Н.А. САРЖЕВСЬКА

 при    райдержадміністрації                                                     

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації