Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація про діяльність спостережної комісії при Тернопільській райдержадміністрації за II квартал 2013 року


    Інформація

про діяльність спостережної комісії при Тернопільській райдержадміністрації за II квартал 2013 року.

1. У II кварталі 2013 року було проведено 3 засідання спостережної комісії (09.04.2013 року, 23.05.2013 року, 14.06.2013 року),  на яких розглянуто питання про взяття на облік осіб, яким замінено невідбуту частину основного покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи.

          Винесено постанови:

          Взяти  на облік осіб, яким замінено невідбуту частину основного покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи:

Пишинському Степану Михайловичу, 24.04.1980 р.н., жителю с.Настасів, невідбуту частину покарання замінити на 7 місяців 22 дні виправних робіт із відрахуванням 15% із заробітку засудженого в дохід держави (09.04.2013 року);

Школьнику Івану Григоровичу, 19.01.1954 р.н., жителю с.Біла, вул.Транспортна,1 невідбуту частину покарання замінити на 1 рік 11 місяців 5 днів виправних робіт із відрахуванням 15% із заробітку засудженого в дохід держави (23.05.2013 року);

Якубишину Назару Олеговичу, 14.07.1987 р.н., за даними ТРКВІ не має місця реєстрації, працевлаштований в ПП «Еверест –Тер» ( юридична адреса ПП м. Тернопіль вул.. Ст.Бандери 3/26, фактична адреса виробництва смт. В.Березовиця, вул.. Ст.Бандери,32),  якому невідбуту частину покарання замінено на 1 рік 2 місяці 4 дні  виправних робіт із відрахуванням 20% із заробітку засудженого в дохід держави (14.06.2013 року)

   Доручити головам виконавчих комітетів сільських, селищних рад району  здійснення  контролю за поведінкою громадян, організувати проведення виховних заходів з даним громадянином з метою недопущення порушення ним законодавства в подальшому:

- Настасівської сільської ради  Блащак Д.П.– за гр. Пишинським С.М.;

- Білецької сільської ради  Мотика Н.Я.– за гр. Школьником І.Г.

     Доручити директору  ПП «Еверест –Тер» здійснення громадського  контролю за поведінкою громадянина та проведення виховної роботи протягом невідбутої частини покарання з метою закріплення результатів виправлення і ре соціалізації, про проведену роботу інформувати спостережну комісію при Тернопільській райдержадміністрації.

2. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

Розпорядженням  голови райдержадміністрації від 01 серпня 2012 року №730-од затверджено зміни у складі спостережної комісії при  райдержадміністрації.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року №1042) розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2010 №1350 внесено зміни до Положення про спостережну комісію при райдержадміністрації та уточнено розподіл обов’язків членів спостережної комісії районної державної адміністрації.

В II кварталі 2013 року з метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, спостережною комісією проводилась робота щодо контролю за роботою виконкомів сільських, селищних рад району стосовно осіб, які УДЗ з місць позбавлення волі та раніше взяті на облік спостережною комісією.

3. Установ виконання покарань на території району немає.

4. Організація виховної роботи з особами, умовно – достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

В II кварталі 2013 року взято на облік, організовано виховну роботу та встановлено громадський контроль за поведінкою УДЗ від відбуття покарання осіб – жителів Тернопільського району:

Пишинський С.М., с.Настасів;

Школьник І.Г., с.Біла;

Якубишин Н.О., за даними ТРКВІ не має місця реєстрації, працевлаштований в ПП «Еверест –Тер» ( юридична адреса ПП м. Тернопіль вул.. Ст.Бандери 3/26, фактична адреса виробництва смт. В.Березовиця, вул.. Ст.Бандери,32).

Витяги з постанов спостережної комісії щодо організації виховної роботи та встановлення громадського контролю за поведінкою УДЗ від відбуття покарання осіб доведені до відповідних виконавчих комітетів за місцем проживання даних осіб.

 

5. Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільнених від відбуття покарання. Заходи соціального патронажу щодо осіб, звільнених від відбування покарання, сприяння розвитку мережі центрів соціальної адаптації та інших установ і організацій, діяльність яких спрямована на надання таким особам допомоги у соціальній адаптації.

В II кварталі 2013 року на облік спостережної комісії взято 3 особи , які УДЗ з місць позбавлення волі (Пишинський С.М., Школьник І.Г., Якубишин Н.О.).

Додаткових заяв щодо надання допомоги від осіб звільнених з місць позбавлення волі в спостережну комісію не надходило.

На території району центри соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, відсутні.

В с.Буцнів діє благодійна організація «Християнський центр Милосердя», (юридична адреса: 46022 м.Тернопіль, вул. Корольова 8/212, свідоцтво №58 від 13.01.2003 року).

 

 

 

Голова  спостережної комісії                            

при    Тернопільській

райдержадміністрації                                                            Н.А. САРЖЕВСЬКА  

 

Волошин 43-58-73
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації