Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 18.11.19 | 11:59

ТОВ«АТБ-маркет» запропонувало роботу, у тому числі й особам з інвалідністю

Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації роботодавця, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Були й вакансії укладальників-пакувальників для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Регіональний менеджер з персоналу товариства Вілена Коваленко поінформувала присутніх про те, що в м. Тернопіль планується відкриття нових магазинів, відтак виникає потреба в працівниках; ознайомила із вимогами до претендентів, розміром заробітної плати, розпорядком робочого дня; розповіла про мотиваційні програми для персоналу.

«Кар’єрний ріст і можливість безоплатного навчання – основні переваги ТОВ «АТБ–маркет» як роботодавця. Компанія «АТБ» - це, з одного боку, стабільність, впевненість в завтрашньому дні і гідна заробітна плата, з другого – постійний розвиток, нові можливості та нові знання. Для тих, хто хоче та вміє працювати, - двері «АТБ» завжди відкриті», - зауважила менеджер.

Учасники заходу – 24 шукачі роботи заповнили анкети, поспілкувались з представниками роботодавця, отримали запрошення на підприємство для вирішення питання подальшого працевлаштування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації