Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Президент вимагає від Кабміну чіткої комунікації щодо карантину, економічних програм для подолання бідності та створення всіх умов для виготовлення вакцин в Україні

04.08.2020 | 13:48

  Президент України Володимир Зеленський вимагає чіткої комунікації уряду щодо умов адаптивного карантину, які почали діяти 3 серпня. Про це Глава держави сказав під час традиційної селекторної наради щодо запобігання поширенню коронавірусу у відповідь на інформацію уряду щодо епідемічної ситуації в Україні. Нарада відбулася під головуванням Президента.

more...

Випускний 2020 відбувся!!!

03.08.2020 | 11:48

31 липня у Комунальному закладі НВК «Великобірківська загальноосвітня школа I – IIІ ступенів – гімназія ім. Степана Балея» Тернопільської районної ради Тернопільської області, а 01 серпня 2020 року у Комунальному закладі Острівська загальноосвітня школа I – III ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області та Комунальному закладі навчально-виховний комплекс «Мишковицька загальноосвітняшкола І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тернопільської районної ради Тернопільської області відбулися урочисті заходи щодо вручення випускникам документів про здобуття загальної середньої освіти, нагородження їх Золотими  або Срібними медалями, а також нагородження грамотами голови Тернопільської районної державної адміністрації та Тернопільської районної ради і одноразовими преміями випускників та кращих учнів, які стали переможцями районних, обласних, всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможців Малої академії наук, мовних конкурсів і конкурсів технічної творчості та їх наставників. Підтримка освіти і обдарованих дітей – пріоритет для влади Тернопільського району. Грамоти і одноразові премії 13 учням і 8 учителям НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім. С.Балея», відповідно 7 учням та 8 учителям Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. та 7 учням і 6 учителям НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вручили голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко та заступник голови Тернопільської районної державної адміністрації Степан Мельник.

more...

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області інформує:

31.07.2020 | 16:28

 Результати проведених перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування щоденно оприлюднюють фахівці управління контрольно-перевірочної роботи. Забезпечення прозорості та відкритості діяльності Фонду відбувається за допомогою інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю)( далі – ІАС), яка створена для отримання суб’єктами господарювання, органами державної влади і місцевого самоврядування інформації про заходи державного нагляду. Наповнюють її фахівці всіх контролюючих органів, які проводять перевірки.

more...

В добру путь, дорогі випускники 2020 року!

31.07.2020 | 09:11

30 липня у Настасівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  відбулось свято випускного та вручення атестатів для випускників 2020 року, на якому  були присутні заступник  голови Тернопільської районної державної адміністрації Степан Мельник, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, начальник відділу освіти      районної державної адміністрації Василь Цаль.

Кращих учнів та вчителів, які за підсумками 2020 навчального року здобули призові місця на олімпіадах та конкурсах  відзначили грамотами від Тернопільської районної ради та Тернопільської РДА та грошовими преміями в рамках районної програми «Підтримки обдарованої молоді», авипускникам побажали духовного зростання, реалізації найсміливіших планів, світлого майбутнього та постійного розвитку.

more...

Тернопіль: у полі зору центрузайнятості– протидія торгівлі людьми

30.07.2020 | 12:16

 30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Серед актуальних проблем у сфері зайнятості - трудове рабство, нелегальна трудова міграція, «тіньові» трудові відносини, через         які найманий персонал не тільки позбавлений прав, передбачених законодавством України, але й належного соціального захисту.

           

more...

Стаж для призначення пенсії за періоди, коли особа не працювала, можна «докупити»

29.07.2020 | 16:27

Відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі, не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

Мінімальний страховий внесок – сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).

more...

Жителі області отримали відповіді на актуальні запитання з пенсійного забезпечення під час прямої телефонної лінії

29.07.2020 | 16:24

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області            Галина Скрепецька провела пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення громадян.

В ході телефонної розмови додзвонювачі цікавились питаннями перерахунку пенсії з 01 липня 2020 року різним категоріям населення у зв’язку із зміною соціальних стандартів, умов виходу на пенсію по інвалідності, порядку обчислення страхового стажу та укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

more...

Денис Шмигаль про програму «Доступні кредити 5-7-9%»: Ініціатива Президента дає результат

29.07.2020 | 09:22

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив позитивну динаміку виданих кредитів за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

За інформацією Міністерства фінансів, в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», уповноважені банки за минулий тиждень уклали 196 нових кредитних угод на загальну суму 638 мільйонів гривень.

«Ініціатива Президента дає результат, і малий та середній бізнес отримує дешевий кредитний ресурс. Позитивом безумовно є і динаміка виданих кредитів, адже за останній тиждень їх кількість зросла фактично удвічі. В той же час відсоток відмов з боку банків продовжує скорочуватися і це також частина успіху оновленої програми», — підкреслив Глава Уряду.

Загалом, станом на 27 липня 2020 року, вже видано 1,446 кредитів на загальну суму 2,413 мільярда гривень.

more...

Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області на якому підбили підсумки роботи за І півріччя 2020 року

27.07.2020 | 09:02

  Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про підсумки роботи Головного управління за І півріччя 2020 року.

Про підсумки роботи Головного управління за І півріччя 2020 року доповідала перший заступник начальника Головного управління Алла Якубовська. Під час виступу вона акцентувала увагу на питаннях фінансування і виплати пенсій, проведених протягом І півріччя поточного року автоматичних перерахунках пенсій, надходженням коштів та погашенні заборгованості з платежів до Фонду, а також дотриманні роботодавцями соціальних гарантій в оплаті праці та легалізації трудових відносин і заробітної плати.

more...

У Тернопільському районі перебуває міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов

24.07.2020 | 15:08

 24 липня у ході робочої поїздки в Тернопільську область у Тернопільському районі перебуває  міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Міністр спільно з головою обласної державної адміністрації Володимиром Трушем  та  головою Тернопільської районної державної адміністрації Ярославом Матвійчуком ознайомився з будівництвом об’єктів, які реалізуються у рамках програми «Велике Будівництво» та за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

more...
Усього: 3911
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації