Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Перерахунок пенсійних виплат з 1 січня 2020 року

20.01.2020 | 15:30

У зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн., з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

Тобто мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб з 1 січня 2020 року збільшився до 1889,20 грн.

more...

До уваги військових пенсіонерів!

20.01.2020 | 15:21

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 24.12.2019 № 1088 «Деякі питання виплати пенсій окремим категоріям громадян».

Ця постанова передбачає, що :

·  з 1 січня 2020 р. виплата пенсій, призначених згідно із Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” до 1 березня 2018 р. (крім пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським) ...

more...

Нові сервіси Пенсійного фонду України

20.01.2020 | 15:16

Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян, які сприяють відсутності виникнення потреби особистого відвідування сервісних центрів, що дає можливість уникнути черг та значно мінімізувати часові витрати як громадян, так і працівників пенсійної служби.

Віднедавна в особистому кабінеті застрахованої особи на Веб-порталі Пенсійного фонду України запроваджено надання послуги із автоматичного розрахунку прогнозованого розміру пенсій «Пенсійний калькулятор», який надає можливість введення даних для розрахунку прогнозованого розміру пенсії за віком та загального стажу.

more...

З 1 січня 2020 року військові пенсіонери отримують пенсії у підвищеному розмірі

20.01.2020 | 15:12

Відповіднодо постанови КМУ від 24.12.2019 року №1088 «Деякі питання виплати пенсії окремим категоріям громадян», виплата пенсій призначених до 01.03.2018 р. та перерахованих з 01.01.2018 р. з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення, здійснюється у підвищеному розмірі з урахуванням 100% суми підвищення пенсії визначених станом на 1 березня 2018 р.

more...

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

20.01.2020 | 15:07

В Україні гострою залишається проблема легалізації виплати заробітної плати. Тому, одним із пріоритетних напрямків роботи державних органів виконавчої влади є питання детінізації заробітної плати та легальна зайнятість населення.Тіньовазайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду.

more...

Спеціалісти Фонду ознайомлюють жителів Тернопільщини із змінами у пенсійному забезпеченні та електронними сервісами Пенсійного фонду України

20.01.2020 | 15:04

Тривають зустрічі фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області із жителями області, з метою роз’яснення пенсійного законодавства та зручностей користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України. 

more...

До райдержадміністрації завітали семінаристи Тернопільської семінарії УГКЦ

20.01.2020 | 12:07

З двінкою колядою, віншуванням до райдержадміністрації завітали семінаристи Тернопільської семінарії УГКЦ. Священники окропили працівників адміністрації освяченою водою, побажали здоров’я, щастя, Божого благословення, доброї праці на благо нашої держави. Традиційно, освяченою водою були окроплені всі кабінети адміністративної будівлі.

more...

Висока якість надання послуг – головне завдання медичних працівників Байковецької громади

20.01.2020 | 11:14

У Байковецькій сільській раді відбулася нарада з працівниками медичних установ громади (амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів, фельдшерських пунктів). У ній взяли участь сільський голова Анатолій Кулик, заступники голови Микола Дума та Віктор Пулька, керівники структурних підрозділів сільської ради.

Необхідність проведення такої наради виникла тому, що Байковецька громада розширює свої географічні межі.

more...

Урочисте зібрання "ВІРНИЙ СИН УКРАЇНИ", присвячене 108-ій річниці від Дня народження Ярослава Стецька

20.01.2020 | 09:46

19 січня у селі Великий Глибочок Білецької ОТГ відбулось урочисте зібрання «Вірний син України», присвячене 108 річниці від дня народження Ярослава Стецька. До заходу долучились жителі села Великий Глибочок, Білецький сільський голова, посадові особи та депутати Білецької сільської ради, працівники сфери культури, освіти, ін.  Парох місцевої церки о.Михайло Вінтонюк відправив поминальну панахиду.

more...

Як відрізнити грип від ГРВІ?

17.01.2020 | 14:08

Наскільки важко буде протікати грип залежить від таких факторів:

- вашого імунітету,

- штаму вірусу та вторинних бактеріальних інфекцій, які можуть розвиватися як ускладнення після зараження вірусом грипу,

- наявність будь-якого іншого захворювання;

- певні генетичні особливості організму.

Різні комбінації усіх цих факторів пояснюють той факт, що одні люди хворіють грипом практично без прояву зовнішніх симптомів, а у інших людей вірус грипу викликає серйозні ускладнення та порушення або навіть стає причиною смерті.

more...
Усього: 3649
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації