Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

          

УВАГА! ПРЯМА ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

20.01.2020 | 11:36

21 січня 2020 року

з 09.00 до 10.00 працюватиме

ПРЯМА ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ – 53-51-54

Консультації надаватиме начальник Тернопільського районного відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян

Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ольга ГІРСЬКА.

more...

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

13.01.2020 | 14:36

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної податкової служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IВАN з 01.01.2020 в органах казначейства для зарахування податків, зборів, платежів до бюджетів будуть діяти нові рахунки.

more...

У Тернопільському районні запрацювали пункти обігріву

02.12.2019 | 15:08

З метою запобігання переохолодження та загибелі громадян від перемерзання в осінньо-зимовий період  та у зв’язку із погіршенням погодних умов та пониженням температури на території Тернопільського районну  організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Тернопільського району та адреси їх розташування:

-  с. Мишковичі, вул. Надрічна, 23 (Геріатричне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»);

-  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53 (Стаціонарне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»).

 

Тернопільський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

more...

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Співпраця Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Благодійної організації «ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ»

21.01.2020 | 15:37

21.01.2020 року фахівцями із соціальної роботи Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння БО «Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ» надано допомогу сім’ї, яка перебуває на соціальному супроводі та опинилася в складних життєвих обставинах. Завдяки роботі вказаних організацій ця родина має можливість тимчасово проживати в належних житлово-побутових умовах і матір може забезпечити дітям необхідний догляд без відокремлення. Така акція дала змогу мінімізувати вплив складних життєвих обставин на усіх членів сім’ї. Тернопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку керівнику Благодійної організації «ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ» Наталії КОЦЮБІ за надану можливість та всебічне сприяння.

more...

Відбулася І сесія новоствореної Великобірківської ОТГ

21.01.2020 | 11:41

20 січня відбулася перша сесія сьомого скликання Великобірківської селищної ради новоствореної об’єднаної територіальної громади. За підсумками виборів на сесії було визнано повноваженнядепутатів ради та новообраного селищного голови. Селищний голова Любомир Ковч подякував за довіру та пообіцяв працювати на благо громади. Також на сесії депутати обрали заступника голови, секретаря селищної ради та керуючого справами виконкому, а також затвердили регламент роботи.

more...

Білецька ОТГ отримала Технічне Завдання на створення/модернізацію ЦНАП

21.01.2020 | 10:46

У квітні 2019 року команда напрямку з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату КМУ, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувавши 179 заявок із 24 областей України відібрала 150 заявок для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП. До списку громад партнерів Програми у Раунді 4, які отримали Технічне Завдання на створення/модернізацію ЦНАП увійшла Білецька ОТГ.

more...

Мінветеранів самостійно визначатиме суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам

21.01.2020 | 10:23

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України буде самостійно визначати всіх суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам та членам їхніх родин. Про це очільниця відомства Оксана Коляда заявила під час наради із представниками Житомирської облдержадміністрації, ветеранами, членами їхніх родин та ветеранськими громадськими організаціями.

more...

Астрономічний турнір «Різдвяні зорі – 2020»

21.01.2020 | 09:44

На базі опорного кабінету фізики та першої в Україні сільської шкільної обсерваторії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбувся традиційний обласний астрономічний турнір «Різдвяні зорі - 2020». Змагання проводилися серед школярів Тернопільщини - найкращих знавців небесних тіл та фізичних явищ Всесвіту.

.

more...

Представникам ветеранських та громадських організацій про переваги отримання інформації з питань пенсійного забезпечення у електронному вигляді

21.01.2020 | 08:23

Про переваги отримання послуг Фонду у електронному вигляді та особливості реалізації конституційного права на пенсійне забезпечення деяких категорій громадян фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області обговорили з представниками «Чортківської спілки учасників АТО», Монастириського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та Тернопільської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

more...

Про пенсійне забезпечення під час виїзних прийомів громадян

21.01.2020 | 08:19

З метою більш тісного спілкування з населенням спеціалісти Бучацького, Гусятинського, Козівського та Тернопільського районного сервісних центрів провели виїзні прийоми громадян у  Соколівській сільській раді та Козлівській, Гримайлівській і Байковецькій об’єднаних територіальних громадах.

Під час спілкування жителі громад цікавились порядком нарахування і обчислення страхового стажу, віком виходу на пенсію, розміром єдиного соціального внеску, який повинні сплачувати фізичні особи-підприємці у 2020 році та чи зараховується трудовий стаж, отриманий за кордоном при оформленні пенсії в Україні. На всі запитання фахівці Фонду надали кваліфіковані відповіді...

more...

Перерахунок пенсійних виплат з 1 січня 2020 року

20.01.2020 | 15:30

У зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн., з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

Тобто мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб з 1 січня 2020 року збільшився до 1889,20 грн.

more...

До уваги військових пенсіонерів!

20.01.2020 | 15:21

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 24.12.2019 № 1088 «Деякі питання виплати пенсій окремим категоріям громадян».

Ця постанова передбачає, що :

·  з 1 січня 2020 р. виплата пенсій, призначених згідно із Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” до 1 березня 2018 р. (крім пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським) ...

more...

Нові сервіси Пенсійного фонду України

20.01.2020 | 15:16

Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян, які сприяють відсутності виникнення потреби особистого відвідування сервісних центрів, що дає можливість уникнути черг та значно мінімізувати часові витрати як громадян, так і працівників пенсійної служби.

Віднедавна в особистому кабінеті застрахованої особи на Веб-порталі Пенсійного фонду України запроваджено надання послуги із автоматичного розрахунку прогнозованого розміру пенсій «Пенсійний калькулятор», який надає можливість введення даних для розрахунку прогнозованого розміру пенсії за віком та загального стажу.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації