Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Он-лайн будинок юстиції»: сервіс, який дозволяє отримати послуги, не виходячи з дому

19.11.2019 | 16:18

«Он-лайн будинок юстиції» – прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Користуватися нею можуть усі без винятку громадяни з будь-якої точки світу. Єдина необхідна умова – наявність Інтернету.

more...

Тернопіль: молодь - молоді про тайм-менеджмент

19.11.2019 | 14:28

Тренінгайм-менеджмент: як керувати часом" провели для молодих тернополян, які шукають роботу, члени Бюро студентської кар'єри Тернопільського національного економічного університету під час засідання Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема цього засідання: «Моє "завтра" в моїх руках».

more...

Футболісти з Підгородного переможці у чемпіонаті Тернопільського району з футболу у першій лізі групі Б 2019 року

19.11.2019 | 11:34

Днями у клубі села Підгородне було затишно і радісно. Адже, сільська футбольна команда отримувала грамоти і медалі за здобуте перше місце у чемпіонаті Тернопільського району з футболу у першій лізі групі Б 2019 року. Бурхливими оплесками спортсменів вітали односельчани, а аматори клубу подарували музичні вітання. Також футболістів привітав сільський голова Сергій Чапрак, побажав не зупинятися на досягнутому і здобувати все більше перемог.

more...

Перевірили якість питної води з природніх джерел Тернопільського району

19.11.2019 | 10:53

Державною установою «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у листопаді 2019 року здійснено моніторинг якості питної води за санітарно-мікробіологічними, санітарно- паразитологічними та санітарно-хімічними показниками із природніх джерел в селах Острів, Смиківці, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські Тернопільського району.

more...

Верховна Рада України ухвалила бюджет на 2020 рік: програма медичних гарантій, розвиток екстреної допомоги, забезпечення ліками

18.11.2019 | 15:46

14 листопада Верховна Рада України ухвалила Державний бюджет на 2020 рік. Фінансування охорони здоров’я у наступному році — 113 млрд грн. Це на 13% більше за цьогорічний бюджет. Розповідаємо про пріоритетні напрями охорони здоров’я у 2020 році.

Вже у квітні 2020 року в Україні вперше запрацює Програма медичних гарантій (ПМГ).

more...

Соціальна політика: як згуртувати громаду

18.11.2019 | 15:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/188336/0.jpgУ суботу, 16 лиcтопада, відбулась фасилітована сесія щодо соціальної згуртованості, надання соціальних послуг та питань пов’язаних з конфліктом.

В рамках проекту, який реалізовується за підтримки SSServises та представниці інституту радників України Яни Шкуратової, директорка Територіального центру соціального обслуговування Оксана Яріш та спеціалістка загального відділу - уповноважена особа з питань соціального захисту Байковецької сільської ради Ірина Сердюк взяли участь у цій діалоговій сесії.

more...

У с.Гаї - Гречинські Байковецької ОТГ активно працює жіночий клуб "Гречаночки"

18.11.2019 | 15:24

У с.Гаї - Гречинські Байковецької ОТГ вже в котрий раз зустрічаються активні жінки, які створили жіночий клуб "Гречаночки". На зустрічах жінки, відпочивають, спілкуються, говорять про актуальні питання, займаються саморозвитком. Цього разу мова йшла про Патронатних вихователів, які так необхідні  громаді. А також було проведено тренінг на тему: "Особисті кордони: для чого потрібні, та як їх встановлювати".

more...

У гуртку "Вступ до робототехніки" проведено відкрите кейс-заняття "Залізничний транспорт. Творче завдання: Залізничний переїзд із шлагбаумом"

18.11.2019 | 14:50

В рамках Школи педагогічної майстерності та Міжнародного тижня науки та миру у гуртку "Вступ до робототехніки" проведено відкрите кейс-заняття "Залізничний транспорт. Творче завдання: Залізничний переїзд із шлагбаумом".

Діти ще раз пригадали все, що знають про залізничний транспорт, його види і призначення. А також, що для того, щоб поїзд міг зрушити з місця та відправитися в потрібному напрямку, необхідна спеціальна дорога, тобто залізниця. Адже поїзд рухається рейковими шляхами.

more...

На відео нараді розглянули ряд важливих питань

18.11.2019 | 14:25

Під головуванням голови облдержадміністрації Ігоря Сопеля відбулася відео-нарада, участь в якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач, заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник, голови та заступники голів сільських, селищних рад, керівники відділів та управлінь РДА. Під час наради обговорили ряд важливих для регіону питань. Зокрема, мова йшла про проєктобласного бюджету на 2020 рік та прогноз на 2021-2022 роки; отримання сільськогосподарськими підприємствами Тернопільської області фінансової підтримки з державного та обласного бюджетів; стан підготовки дорожньої галузі до роботи в осінньо-зимовий період; відзначення в області Дня Гідності та Свободи.

more...

ТОВ«АТБ-маркет» запропонувало роботу, у тому числі й особам з інвалідністю

18.11.2019 | 11:59

Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації роботодавця, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Були й вакансії укладальників-пакувальників для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації