Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

 

 

        

Увага! Змінено графік роботи!

24.06.2020 | 10:57

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області.                                                                                                      

Встановлено початок робочого часу о 10 годині 00 хвилин. Кінець робочого часу у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 19 годині 00 хвилин, п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин. Обідня перерва – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

Прийом та обслуговування відвідувачів буде проводитися у понеділок, вівторок, середу, четвер з 10 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин. У п’ятницюз 10 години 00 хвилин до 17 години 45 хвилин.

Просимо дотримуватися обмежень, які діють під час карантину. Обслуговування проводиться тільки за умови використання індивідуальних засобів захисту.

 

more...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

23.06.2020 | 11:56

Про дотримання суб’єктами  господарювання району  карантинних обмежень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішень позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації та позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації, з метою посилення нагляду над дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів, забезпечення здійснення заходів державного контролю над дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я, посилення контролю за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на автотранспорті приміського сполучення дорученням голови районної державної адміністрації  від 22 червня 2020 р. №7 утворено мобільну групу щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання району карантинних обмежень в складі працівників поліції, Держпродспоживслужби, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Мобільній групі рекомендовано щотижнево до завершення карантину надавати в районну державну адміністрацію інформацію про проведену роботу.

 

 

 

more...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

23.06.2020 | 11:13

 Станом на  31  липня 2020 року  в Тернопільському районі    підтверджено 4 випадки захворюваності на COVID-19.

Від  початку епідемії коронавірусу  COVID-19  в  Тернопільському районі:

-          підтверджено 197  випадки захворюваності на коронавірус;

-          96  осіб хворіє;

-          100  хворих одужало (1 летальний випадок).

РАЙОННИЙ  ШТАБ  ЗАКЛИКАЄ  УСІХ   бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції.

ДОТРИМУЙТЕСЬ   ПРАВИЛ   ЗАСОБІВ   ЗАХИСТУ   ТА  БУДЬТЕ  ЗДОРОВІ!!!

more...

17.06.2020 | 12:44

 Державна підтримка агропромислового комплексу області за 2019 рік

 

 Державна підтримка агропромислового комплексу області на 2020рік

more...

Шановні колеги!

12.06.2020 | 12:05

Національна академія державного управління при Президентові України  оголошує прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за  спеціальністю:

“Публічне управління та адміністрування” на денну, вечірню,  заочну та заочно-дистанційну форми навчання  за державним замовленням та за договором (за кошти фізичних та юридичних осіб)

Термін навчання 1 рік 4 місяці. 

Також у ТНЕУ є факультет державного управління, що дає можливість не тільки керівному складу набувати знання в сфері ДУ, а і головним спеціалістам.

У ТНЕУ документи приймаються з 1 червня до 21 липня, а фахові випробування проводяться з 22 до 30 липня.

Якщо є бажання набути знання в сфері державного управління, телефонуйте у відділ кадрів апарату ода.

more...

Звернення до жінок Тернопільського району!!!

11.06.2020 | 14:08

 В зв’язку з тим,що з 01.04.2020 в поліклініці ЦРЛ запровадженно електронний реєстр звернень до вузьких спеціалістів,з метою  уникнення живої черги, прохання до всіх жінок, хто проходить медогляд  в поліклініці Тернопільської - ЦРЛ на санітарну книжку,та інші медичні огляди від організацій. Зареєструватись заздалегідь та пройти гінекологічний огляд напротязі року,а не в день зазначеного медогляду.

В зворотньому випадку в день зазначеного медогляду від організацій з живої черги жінки оглядатися гінекологом не будуть.

Попередньо можна зареєструватися за тел. 25-19-37

more...

04.06.2020 | 14:42

         Відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 22.01.2020 №968/0/2-20/51 управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що  підписано договори з Байковецькою та Великогаївською об’єднаними територіальними громадами про співпрацю з запровадження надання адміністративних послуг соціального характеру через центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування. Розроблено та надано інформаційні та методологічні картки щодо надання адміністративних послуг для призначення державних соціальних допомог.

more...

29.05.2020 | 12:06

 До уваги жителівТернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна за тел. 25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В добру путь, дорогі випускники 2020 року!

31.07.2020 | 09:11

30 липня у Настасівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  відбулось свято випускного та вручення атестатів для випускників 2020 року, на якому  були присутні заступник  голови Тернопільської районної державної адміністрації Степан Мельник, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, начальник відділу освіти      районної державної адміністрації Василь Цаль.

Кращих учнів та вчителів, які за підсумками 2020 навчального року здобули призові місця на олімпіадах та конкурсах  відзначили грамотами від Тернопільської районної ради та Тернопільської РДА та грошовими преміями в рамках районної програми «Підтримки обдарованої молоді», авипускникам побажали духовного зростання, реалізації найсміливіших планів, світлого майбутнього та постійного розвитку.

more...

Тернопіль: у полі зору центрузайнятості– протидія торгівлі людьми

30.07.2020 | 12:16

 30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Серед актуальних проблем у сфері зайнятості - трудове рабство, нелегальна трудова міграція, «тіньові» трудові відносини, через         які найманий персонал не тільки позбавлений прав, передбачених законодавством України, але й належного соціального захисту.

           

more...

Стаж для призначення пенсії за періоди, коли особа не працювала, можна «докупити»

29.07.2020 | 16:27

Відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі, не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

Мінімальний страховий внесок – сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).

more...

Жителі області отримали відповіді на актуальні запитання з пенсійного забезпечення під час прямої телефонної лінії

29.07.2020 | 16:24

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області            Галина Скрепецька провела пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення громадян.

В ході телефонної розмови додзвонювачі цікавились питаннями перерахунку пенсії з 01 липня 2020 року різним категоріям населення у зв’язку із зміною соціальних стандартів, умов виходу на пенсію по інвалідності, порядку обчислення страхового стажу та укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

more...

Денис Шмигаль про програму «Доступні кредити 5-7-9%»: Ініціатива Президента дає результат

29.07.2020 | 09:22

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив позитивну динаміку виданих кредитів за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

За інформацією Міністерства фінансів, в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», уповноважені банки за минулий тиждень уклали 196 нових кредитних угод на загальну суму 638 мільйонів гривень.

«Ініціатива Президента дає результат, і малий та середній бізнес отримує дешевий кредитний ресурс. Позитивом безумовно є і динаміка виданих кредитів, адже за останній тиждень їх кількість зросла фактично удвічі. В той же час відсоток відмов з боку банків продовжує скорочуватися і це також частина успіху оновленої програми», — підкреслив Глава Уряду.

Загалом, станом на 27 липня 2020 року, вже видано 1,446 кредитів на загальну суму 2,413 мільярда гривень.

more...

Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області на якому підбили підсумки роботи за І півріччя 2020 року

27.07.2020 | 09:02

  Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про підсумки роботи Головного управління за І півріччя 2020 року.

Про підсумки роботи Головного управління за І півріччя 2020 року доповідала перший заступник начальника Головного управління Алла Якубовська. Під час виступу вона акцентувала увагу на питаннях фінансування і виплати пенсій, проведених протягом І півріччя поточного року автоматичних перерахунках пенсій, надходженням коштів та погашенні заборгованості з платежів до Фонду, а також дотриманні роботодавцями соціальних гарантій в оплаті праці та легалізації трудових відносин і заробітної плати.

more...

У Тернопільському районі перебуває міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов

24.07.2020 | 15:08

 24 липня у ході робочої поїздки в Тернопільську область у Тернопільському районі перебуває  міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Міністр спільно з головою обласної державної адміністрації Володимиром Трушем  та  головою Тернопільської районної державної адміністрації Ярославом Матвійчуком ознайомився з будівництвом об’єктів, які реалізуються у рамках програми «Велике Будівництво» та за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

more...

Президент підписав закон щодо вдосконалення виборчого законодавства

24.07.2020 | 10:07

 Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства» № 805-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 липня 2020 року.
Документ передбачає врегулювання неузгодженостей, уточнення строків, спрощення виборчих процедур та їхню уніфікацію. Зокрема, зміни вносяться до Виборчого кодексу України, законів «Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний реєстр виборців» тощо.


more...

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до 31 серпня

24.07.2020 | 10:03

 Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

more...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

24.07.2020 | 09:52

Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, наказу Мінсоцполітики України від 27.04.2018 року №597 „Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та форми акта наданих послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів”, постанови КМУ від 12.07.2017 року №497„Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” наказом управління від 22.07.2020 року № 18-од „Про включення суб’єкта в перелік закладів, що надають послуги із психологічної реабілітації” відокремлений підрозділ санаторій ”Райдуга» публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

      Для отримання детальної інформації просимо звертатись по т. 53 25 02 або за адресою: м. Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 10, 2 поверх, каб. № 8

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації