Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg 

 

Про нові випадки захворюваності на COVID-19 в Тернопільському районі

23.09.2021 | 09:23

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/13040/unnamed.jpgЗа 22 вересня 2021 року  в Тернопільському районі  зафіксовано 143 нових випадки  захворюваності на COVID-19. 

more...

Тернопільська дирекція акціонерного товариства "Укрпошта" має потребу у працівниках

14.09.2021 | 14:46

На замовлення Тернопільської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій.

more...

Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє

14.09.2021 | 08:21
Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України: від 12.07.2017 року №497 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, more...

13.09.2021 | 11:31

14-16 вересня 2021 р. у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Бучанський р-н, с.Березівка, вул. Амстердамська 1) відбудеться XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність (elcomUkraine) головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності.

more...

Навчання з питань енергоефективності

07.09.2021 | 14:29

 Шановні роботодавці, безробітні, шукачі роботи Тернопільщини!

Є можливість навчання з питань енергоефективності!

У рамках Меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та Державним центром зайнятості реалізується проєкт «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

more...

07.09.2021 | 13:55

Фінансовий відділ Тернопільської районної державної адміністрації оприлюднює документи  про державну реєстрацію нормативно-правового акта «Інструкції з підготовки пропозицій до прогнозу районного бюджету Тернопільського району».

more...

Результати громадського обговорення від 28.08.2021 року щодо обговорення містобудівної документації

02.09.2021 | 12:21

Результати громадського обговорення щодо обговорення містобудівної документації : – «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 4,00 га для індивідуального дачного будівництва, яка розташована за межами населеного пункту на території Білецької сільської ради Тернопільського району

more...

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними

09.08.2021 | 15:27

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.

more...

Міністерство охорони здоров'я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19

09.08.2021 | 14:59

Міністерство охорони здоров'я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 - https://vaccination.covid19.gov.ua

more...

Шановні жителі Тернопільського району!

04.08.2021 | 09:19

21 липня Міністерство охорони здоров’я офіційно відкрило 5-й етап вакцинації від COVID-19. Це означає, що кожен українець, незважаючи на належність до групи ризику, може вакцинуватись. У Тернопільському районі є всі можливості для проведення нового етапу вакцинації. Щеплення здійснюють вакцинами Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca та Moderna.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Яку шкоду несе спалювання трави? 10 основних фактів.

23.09.2021 | 16:01

Для багатьох осінь асоціюється з красивим різнобарвним листям , яке багато людей вважають за обов’язок викласти у себе в соцмережах. Однак, після того, як листя опало з дерев, чимало мешканців нашої області беруть до рук граблі та й згрібають його у кучі, які потім підпалюють Через це міста та села Тернопільщини вкривають димові завіси.

more...

Матеріальна допомога дитячому будинку сімейного типу

23.09.2021 | 15:47
Служба у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації висловлює щиру подяку голові Скориківської територіальної громади Стахурському Ількові Володимировичу за надану матеріальну допомогу дитячому будинку сімейного типу в с.Шельпаки. more...

Розмір допомог від Фонду за лікарняними листками зріс на 14%

22.09.2021 | 16:27

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України у разі хвороби, травми, догляду за хворим членом родини, самоізоляції від COVID-19 тощо склав майже 369,65 гривні за підсумками січня–серпня 2021 року.

more...

Декретні виплати від Фонду зросли на 18,1% за підсумками 8 місяців

22.09.2021 | 16:18

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України зріс на 18,1% за підсумками січня-серпня порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 330,85 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

more...

Пенсії для заробітчан

22.09.2021 | 09:52

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області постійно надають роз’яснення через засоби масової інформації. Цього разу в прямому ефірі місцевого УХ-радіо на хвилі 101,1 мала можливість інформувати про особливості призначення та отримання пенсій особами які працюють за кордоном, начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення — Ольга Мандзюк.

more...

Особливості виплати пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні

22.09.2021 | 09:35

Працівники Головного управління інформують, що виплату пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні врегульовано статтею 48 Закону України № 1058 від 09 липня 2003 року «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Передбачено, що пенсіонеру, який перебуває на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), виплачується 25 відсотків призначеної пенсії.

more...

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації

21.09.2021 | 09:53

20 вересня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи МИХАЙЛІВА. Розглянуто питання про встановлення карантинних обмежень щодо сказу тварин у с. Красносільці Тернопільського району та затвердження плану заходів щодо ліквідації та недопущення поширення захворювання. Протокол засідання комісії додається.

 

 

more...

Чим шкідливе спалювання опалого листя і сухої трави?

20.09.2021 | 15:01

1. Шкода життю та здоров’ю людини.

Мабуть, лінивий лиш не знає, що при згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

more...

Екоакція у Залізцях

20.09.2021 | 14:21

З ініціативи департаменту культури та туризму облдержадміністрації спільно з Тернопільською райдержадміністрацією, студентами Галицького коледжу, представниками Залозецької громади було  проведено екоакцію із впорядкування об'єктів культурної спадщини у Залізцях. 

more...

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

17.09.2021 | 15:30

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації