Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Шукаєте роботу у віці 35+? Служба зайнятості допоможе!


Упродовж 6 місяців 2020 року через службу зайнятості Теребовлянщини шукали роботу 834 особи віком понад 35 років.

Служба зайнятості  активно сприяє їм у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці, надаючи інформаційно-консультаційні послуги, організовуючи профнавчання, спрямовуючи на тимчасові роботи тощо. Відтак, за сприяння служби зайнятості району вдалося працевлаштувати 304 особи згаданої вікової групи, з них 1 особа  отримала роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску.

85 безробітних після 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійну підготовку. Ваучер на навчання отримали 3 краян, на опанування професіями, кухаря, тракториста.

До 30.09.2020 зареєстровані безробітні мають можливість безкоштовно пройти курси на глобальній освітній платформі Coursera за більш як 400 спеціалізаціями за напрямками: гуманітарні, природничі, соціальні, технічні науки, підприємництво, економіка, ІТ-технології та ін. За довідками потрібно звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості. Також діють ряд вебресурсів: Освітній портал державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.

Отож, у будь-якому віці, не зневірюйтесь, йдіть в ногу з часом – навчайтесь, цікавтесь інноваційними підходами до роботи, здобувайте сучасні знання та навички!

На 1 липня 2020 року на обліку в Теребовлянській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебували 536. безробітних, з них 390 - особи понад 35 років, серед яких 172 особи - віком 45-55 років.

«Хочу нагадати роботодавцям, що лише гідна оплата праці та легальне працевлаштування зможуть привабити у Ваш колектив висококваліфікованих і сумлінних працівників. А робочий колектив, який складається із працівників різних поколінь та досвіду, працює набагато ефективніше, адже в ньому реалізовано раціональний підхід у використанні всього доступного трудового потенціалу», - зауважив  директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

 

Теребовлянська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості