Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Громадське слухання кар'єр с.Могильниця


ОГОЛОШЕННЯ

      Теребовлянська районна державна адміністрація повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації –"Детальний план території земельних ділянок із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних  і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Теребовлянської міської територіальної громади (бувшої Могильницької сільської ради), за межами населеного пункту".

Площа детального плану території – орієнтовно 0,7 га

Замовник ДПТ – Теребовлянська райдержадміністрація

Розробник ДПТ- ТОКП "Містобудівельник".

   Пропозиції та зауваження відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі , із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства , будівельних норм , державних стандартів та правил.

    У слуханні можуть взяти участь громадяни та юридичні особи , які визначені п.4 ст.21 ЗУ  «Про регулювання містобудівної діяльності» : повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення , народні депутати України, депутати місцевих рад.

Місце ознайомлення з проектними матеріалами – приміщення  Теребовлянської райдержадміністрації, сектор житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, з питань оборонної роботи, цивільного захисту, запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами або на сайті райдержадміністрації

Подання пропозицій для подальшого їх врахування в матеріалах ДПТ просимо надсилати до сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, з питань оборонної роботи, цивільного захисту, запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації з 28 березня 2020р. по 29 квітня 2020р. 

Громадські слухання відбудуться 30 квітня 2020 р. о 12.00 годині в приміщенні райдержадміністрації: місто Теребовля, вул. вул. Князя Василька, 104-А, зал засідань.

     Відповідальна особа за проведення розгляду та реєстрацію пропозицій :

в.о. завідувача сектором житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, з питань оборонної роботи, цивільного захисту, запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Русін С.П.

    Телефон для довідок: 2-18-48.

Проєктний план

План існуючого використання території, схема планування обмежень

Схема розташування території у планувальній структурі району

Детальний план території