Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

На Теребовлянщині близько 50 роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості на засадах рекру́тингу


Державна служба зайнятості постійно впроваджує нові підходи у наданні послуг клієнтам: безробітним, шукачам роботи, роботодавцям. Для створення нового формату співпраці є ще один сучасний сервіс – послуги з рекрутингу: підбір фахівців - для підприємств, вакансій - для шукачів роботи.
На замовлення роботодавців фахівці служби зайнятості з рекрутингу здійснюють підбір персоналу, користуючись електронною базою громадян, які шукають роботу; надають допомогу фірмам і компаніям у складанні текстів оголошень про вакансії, розміщують цю інформацію у ЗМІ; попередньо спілкуються з претендентами, аналізують їхні професійні якості, презентують кандидатів роботодавцям; організовують різні форми зустрічей двох зацікавлених у зайнятості сторін, заходи з презентації діяльності підприємств, що мають потребу в кадрах.
Підбір персоналу рекрутерами здійснюється індивідуально, з урахуванням потреб, побажань та вимог кожного роботодавця. Для прискорення та успішного пошуку претендентів застосовуються також відеорезюме, відеовакансії та скайп-співбесіди.
Підприємства зацікавлені саме в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості. Така взаємодія дозволяє кадровій службі не витрачати час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, оскільки попередня співбесіда проводиться рекрутерами служби зайнятості; зекономити кошти, адже послуги надаються на безкоштовній основі; скористатися додатковими ресурсами служби зайнятості для максимального інформування широкої громадськості; представникам малого бізнесу, при умові співпраці зі службою зайнятості, не обов’язково приймати в штат менеджера з підбору персоналу.
Ще одним комунікативним етапом між фахівцями служби зайнятості та роботодавцями є запровадження опитування (анкетування) на предмет задоволеності їх послугами служби зайнятості, що дозволяє отримати зворотний зв’язок.
Рекрутинг — це послуга служби зайнятості, яка є доступною для всіх людей, що шукають роботу, у тому числі й для тих, які не зареєстровані в службі зайнятості (незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонери, студенти, особи, які працюють та прагнуть змінити місце роботи та ін.). Вони охоче погоджуються на співбесіди з роботодавцями та успішно працевлаштовуються.
Так, у січні-липні 2019 року фахівець з рекрутингу Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості надала посередницькі послуги з питань пошуку персоналу близько 50 підприємствам, опрацювали 503 пропозиції роботи, взяла участь у 12 заходах, які проводилися службою зайнятості. Ці заходи допомогли укомплектувати 46 вакансій. 35 краян було працевлаштовано. Особливо тісна співпраця зав’язалася із КП «Теребовля», СГ ТзОВ  «Ласковецький Бровар», ТзОВ «АК «Дружба», ТОВ «Орбітал», ТОВ «РМФ» та ін.
Отож, запрошуємо роботодавців, які мають потребу в працівниках, та шукачів роботи скористатися послугами фахівця з рекрутингу Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості!
Наталія Куц,
директор Теребовлянської районної філії
Тернопільського обласного центру зайнятості