Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Відповідно до антикорупційного законодавства Теребовлянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області звітує


Для створення ефективної та дієвої системи запобігання і протидії проявам корупції, мінімізації ризиків їх виникнення в Теребовлянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області протягом звітного періоду було проведено апаратні наради при начальнику об’єднаного управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками об’єднаного управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та гарантування професійності та відповідальності його службовців. 

У 2017 році основний акцент був зосереджений на проведенні інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань дотримання антикорупційного законодавства з метою реалізації планових завдань, спрямованих на оцінку та усунення (мінімізацію) корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов'язаних з корупцією правопорушенням. 

З метою усунення корупційних ризиків в об’єднаному управлінні протягом звітного періоду було проведено апаратні наради при начальнику об’єднаного управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками об’єднаного управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та гарантування професійності та відповідальності його службовців. 

Підсумки роботи об’єднаного управління висвітлюються на сайті Теребовлянської та Гусятинської районних державних адміністрацій. 

Внаслідок здійснених організаційно-управлінських заходів внесено зміни та доповнення в положення про структурні підрозділи, скориговано посадові інструкції працівників. 

Протягом звітного періоду 2017 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами об’єднаного управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було. 

Станом на 01 грудня 2017 року спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились. 

У поточному році забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі товарів, робіт і послуг та використання коштів Пенсійного фонду України, передбачених Законом України  “Про публічні закупівлі”,  оприлюднено  Річний  план  закупівель на 2017 рік та додаток до нього. 

Для виявлення та попередження можливих порушень вимог Закону України “Про запобігання корупції” надавалась допомога працівникам у заповненні подання декларацій, особам, які працюють (працювали) в об’єднаному управлінні. 

Працівники об’єднаного управління, які перебувають, або перебували в трудових відносинах з управлінням своєчасно подали електронні декларацій за 2016 рік. 

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом звітного періоду не було. До кримінальної чи адміністративної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники об’єднаного управління не притягувались. 

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями об’єднаного управління наданих їм службових повноважень не виникало. 

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. 

Теребовлянським об’єднаним управлінням проведено ряд заходів щодо зменшення та оптимізації видатків:

- зменшено видатки на утримання адмінприміцення в смт. Гусятин, шляхом відмови від використання частини площі приміщення;

- в результаті переобладнання системи опалення у адмінприміщенні смт. Гусятин зменшено видатки на оплату комунальних послуг;

- проведено оцінку несправної техніки для визначення економічної доцільності її ремонту або списання;

- забезпечується дотримання встановлених норм та процедур закупівель при здійсненні закупівель товарів та послуг, врахування ціни та пропозиції різних постачальників з метою вибору найбільш вигідної пропозиції;

-                   забезпечення економного та раціонального використання паперу, картриджів, електроенергії, води, газу, згідно встановлених лімітів та норм споживання.-                 

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби фінансування виплати та доставки пенсій. 

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи об’єднаного управління в цілому. 

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом звітного періоду 2017 року не було. Кримінальних справ відносно працівників об’єднаного управління за вищевказаний період не було заведено. 

Об’єднаним управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.