Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Урок для дітей і «Урок» для батьків


         Як кожен день починається з ранкового світанку, чистої роси, так майбутнє кожної дитини починається зі школи, дитсадка. Для того, щоб  дитина опанувала обрану професію, змогла навчатися в університеті чи профтехучилищі, їй необхідно набратися знань у школі. Освіта і наука - є підвалинами людського розвитку, основою благополуччя кожної людини, її сім’ї.

          З метою організованого початку навчального року службою у справах дітей разом з відділом освіти райдержадміністрації та працівниками поліції у нашому  районі щороку проводиться Всеукраїнський рейд «Урок», метою якого є залучення до навчання абсолютно всіх дітей шкільного віку, незалежно від стану їх здоров’я, дошкільної підготовки та інших обставин. Цього року захід проводиться з 25 серпня по 25 жовтня.

                                              

         В Теребовлянському районі створені всі умови для забезпечення доступної освіти для кожної дитини шкільного  віку. Мережа закладів освіти повністю задовольняє потреби населення району в отриманні освітніх послуг. Освітній комплекс Теребовлянщини навчає і виховує близько 7 тисяч осіб шкільного віку.

                                           

         Більшість батьків свідомі того, що їх дитина має потребу, обов’язок і необхідність здобувати освіту у всіх можливих формах. Але щороку, на жаль, доводиться виявляти випадки , коли через різні обставини діти не потрапляють у вересні на перший урок,  а часом і по декілька місяців не мають можливості навчатися. Найгірші з причин – неналежне виховання батьками своїх дітей та самовільне залишення дітьми навчальних закладів.

        Цьогоріч в районі було здійснено ряд профілактичних заходів для того, щоб уникнути дитячої бездоглядності в період навчання. Протягом літа здійснено обїзд всіх родин, де діти опинилися у складних життєвих обставинах. За потреби, таким сімям надано допомогу в оформленні документів, забезпеченні певним одягом, проведено розяснювальну роботу про норми чинного законодавства щодо обовязкової середньої освіти. Таким чином 1 вересня за парти сіли всі діти шкільного віку. Однак протягом жовтня виявлено 2 неповнолітніх, які систематично пропускають заняття в професійних навчальних закладах, а крім того, мають конфлікт із Законом. Батьків цих дітей притягнуто до адміністративної відповідальності.

        З метою попередження дитячої бездоглядності службою у справах дітей райдержадміністрації та працівниками поліції практикується участь в загальношкільних батьківських зборах. Така форма роботи є дуже ефективною, оскільки батьки мають можливість з перших вуст отримати відомості про сучасну криміногенну ситуацію та соціально-правовий захист дітей. Так 12 жовтня було взято участь у загальношкільних батьківських зборах Великоговилівської ЗОШ І-ІІ ст.