Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Служба зайнятості на допомогу учасникам АТО


Теребовлянський районний центр зайнятості тісно співпрацює з соціальними партнерами, впроваджуючи сучасні форми просвітницької роботи з демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО. Це – громадські та волонтерські організації, соціальні благодійні фонди, соціальні служби для сім’ї та молоді, міські бібліотеки, державними установами та організаціями.

 

                              

 

З метою підвищення рівня поінформованості та покращення якості надання соціальних послуг демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО 2 червня 2016 року у Теребовлянському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для даної категорії населення.

 

На заході були присутні представники Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які поінформували учасників про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Юрій Гордєєв - директор центру ознайомив присутніх з напрямками роботи даної установи, а саме:

- здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- захист від обвинувачення;

- складання документів процесуального характеру.

З шляхами та методами вирішення таких проблемних питань, як кредитні зобов’язання, приватизація землі, виплата матеріального забезпечення ознайомив присутніх Юрій Франків - заступник начальника відділу роботи з адвокатами даного центру.

 

Присутні мали нагоду ознайомитися з графіком надання індивідуальних консультацій у виїзному режимі.

 

Особлива увага зосереджувалася на питаннях пов’язаних з процедурою оформлення земельних ділянок.

Захід відбувався у форму діалогу. Чоловіки отримали кваліфіковані поради фахівців з пошуку роботи, професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, започаткування власної справи. Корисною стала інформація щодо можливості участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.