Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Обгрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника


1. Замовник:

1.1. Найменування: Управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ  03195642

1.3. Місцезнаходження: 48100, Тернопільська область, м. Теребовля, вул. Шевченка, 8

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Колодій Тереза Теодорівна, заступник начальника відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації – заступник голови комітету з конкурсних торгів,  48100, Тернопільська область, м. Теребовля,  вул. Шевченка, 8,

 тел. (03551) 2-12-92, факс (03551) 2-16-74, e-mail: terebovlya@sobes-ter.gov.ua

 

1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ — 03195642

 

1.6. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника  16.03.2016 р.

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти державного, обласного та кошти місцевих бюджетів.

 

3. Інформація про предмет закупівлі:

3.1. Найменування предмета закупівлі: код ДК016:2010 - 53.10.1 – поштові послуги.

3.2.Кількість товарів, або обсяг виконання робіт чи надання послуг: Поштові  видатки на виплату, доставку пенсій,  допомоги на поховання та соціальних допомог за державні кошти.

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг  -  об'єкти поштового зв'язку  м.Теребовлі та Теребовлянського району.

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг -  2016 рік.

 

4. Інформація про учасника процедури закупівлі:

 

4.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи:  Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» 01001, м.Київ, вул.Хрещатик,22. 

4.2. Ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер - 21560045.

4.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, тел./факс: 01001, м.Київ, вул.Хрещатик,22, тел./факс (044)278-79-69,  e-mail: ukrposhta@ukrposhta.com.

 

5. Умови застосування процедури закупівлі в одного учасника - відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на послуги, які можуть бути надані тільки певним виконавцем, за відсутності при цьому альтернативи.  відповідно до      п. 2 ч. 2 статті 39  Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Відповідно до ч.1 ст.2 Закону України “Про особливості здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів”  закупівля послуг поштового зв’язку здійснюється шляхом застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до ст. 39 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

 

6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника:

Відповідно до Закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, Про соціальний захист інвалідів на виплату компенсацій на бензин, ремонт та транспортне обслуговування, Про реабілітацію інвалідів на виплату грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки інвалідам, постанови Про надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом із інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, Про надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам, розпоряджень обласної державної адміністрації про надання одноразової грошової допомоги громадянам області та інших нормативно-правових актів з питань соціального захисту населення передбачено проведення відповідних соціальних виплат громадянам за їх вибором через банківські установи або державні підприємства поштового зв’язку.   

Відповідно до Закону УкраїниПро поштовий зв'язокнаціональний оператор поштового зв’язку – оператор, який в установленому законодавством порядку надає універсальні послуги поштового зв’язку на всій території України і якому надаються виключні права на провадження певних видів діяльності у сфері надання послуг поштового зв’язку, який затверджується Кабінетом Міністрів України. Статтею 15 частиною 7 Закону України від 04.10.2001 року №2759-ІІІ “Про поштовий зв'язок” передбачено, що юридична особа, на яку покладається виконання функцій національного оператора, визначається Кабінетом Міністрів України.

 Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2002 року №10-р “Про національного оператора поштового зв’язку” виконання функцій національного оператора поштового зв’язку покладено на Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” (УДППЗ “Укрпошта”). Таким чином УДППЗ “Укрпошта” набула виключне право на здійснення діяльності, пов'язаної з виплатою та доставкою пенсій, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, наданням інших послуг відповідно до законодавства України. Оскільки в селах відсутні філії банківських установ та банкомати єдиним підприємством, яке надає вищезгадані послуги на території району є Тернопільська дирекція  Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, тому необхідно провести закупівлю за переговорною процедурою .

 

7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі.

- Закон України Про поштовий зв’язок cтаття 15 передбачає, що  національний оператор має виключне право на : для задоволення державних потреб національний оператор на договірних засадах може здійснювати діяльність, пов’язану з виплатою та доставкою пенсій, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, надавати інші послуги відповідно до законодавства України. Юридична особа, на яку покладається виконання функцій національного оператора, визначається Кабінетом Міністрів України.

- Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.01.2002 р. №10-р про національного оператора поштового зв’язку виконання функцій національного оператора  поштового зв’язку покладено на Українське підприємство поштового зв’язку “Укрпошта”.

- Відповідно до Розпорядження годови обласної державної адміністрації від 10.12.2012 р. №1036-од про складання, затвердження та забезпечення ведення реєстрів суб’єктів природніх монополій, діяльність яких спрямована на задоволення потреб області згідно з яким Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” в собі Тернопільської дирекції, надає універсальні послуги поштового зв’язку.  

- Відповідно до ч.1 ст.2 Закону України “Про особливості здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів”  від 21.06.2012 р. №4997 закупівля послуг поштового зв’язку здійснюється шляхом застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до ст. 39 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

- Експертний висновок Одеської національної академії зв’язку ім. О.Попова щодо закупівлі послуг з виплати та доставки усіх видів соціальних допомог.

 

 

Заступник начальника відділу персоніфікованого

обліку управління праці та соціального захисту

 населення, заступник голови комітету з конкурсних торгів                  Т.Т.КОЛОДІЙ