Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

З метою розширення можливостей доступу внутрішньо переміщених осіб до зайнятості


З метою розширення можливостей доступу внутрішньо переміщених осіб до зайнятості та їх інтеграції у місцеві громади Теребовлянським районним центром зайнятості було забезпечено роз’яснення усього комплексу можливостей державної служби зайнятості для підвищення їх конкурентоспроможності на місцевому ринку праці.
За сприяння служби зайнятості 9 осіб з даної категорії населення   працевлаштовані на підприємствах Теребовлянського району, 2 – започаткували власні справи у сфері торгівлі та надання послуг пасажирських перевезень (таксі) ).
З метою ознайомлення з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами та недоліками, написання резюме, ознайомлення з прийомами ділового спілкування, опанування методами самопрезентації дана категорія населення залучалася до семінарів з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме», «Використання джерел інформації про вакансії» та «Співбесіда з роботодавцем».
Особи з даної категорії населення, які зацікавились підприємницькою діяльністю ознайомилися з перспективами розвитку підприємництва в регіоні,  були поінформовані про сприяння служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, отримали загальну інформацію щодо започаткування власної справи, її переваг та складностей, одержали допомогу при прийняти рішення, а також розширили уявлення щодо самозайнятості, визначали основні альтернативні напрямки діяльності регіону під час участі у семінарах «Від бізнес-ідеї до власної справи», «Як розпочати свій бізнес?», «День відкритих дверей центру зайнятості».
Особлива увага приділяється питанню соціальної адаптації вимушених переселенців. Під час відвідування центру зайнятості  учасниками були визначені цілі та пріоритетні завдання, а також розроблено шляхи подальшої співпраці у вирішенні актуальних питань сьогодення.