Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

В Теребовлянському районі налагоджено тісну співпрацю з відділенням Державної фіскальної служби


В Теребовлянському районі налагоджено тісну співпрацю  Управління Пенсійного фонду України  з відділенням державної фіскальної служби. У травні 2015 року  було проведено спільну нараду в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кривокульський, начальник відділенням державної фіскальної служби Володимир Скорохід, начальник Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі  Людмила Сідляр та перший заступник начальника управління Пенсійного фонду Галина Бойко, де обговорювалося виконання завдань з надходження єдиного соціального внеску та стан погашення заборгованості з платежів до органів Пенсійного фонду. Також начальник Пенсійного фонду окреслила питання взаємодії органів Пенсійного фонду з органами державної фіскальної служби з питань роботи з платниками, які мінімізують витрати на оплату праці; проаналізувала стан роботи з виправлення помилкових або недостовірних відомостей у звітах щодо сум нарахованого єдиного внеску; наголосила на необхідності взаємодії в питаннях легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

 

Заступник начальника Пенсійного фонду Г.Бойко повідомила, що у січні – квітні цього року на Теребовлянщині до пенсійного бюджету надійшло 523,2 тис. грн власних коштів. Разом з тим, станом на 1 травня борг зі сплати платежів, які адмініструють органи Пенсійного фонду, становив 80,5 тис. грн.. Крім того, за даними відділенням ДФС борг зі сплати єдиного внеску станом на 1 травня становить 291,6 тис. грн. Тож покращення взаємодії та підвищення ефективності роботи має бути пріоритетним у роботі як Пенсійного фонду, так і Державної фіскальної служби.

 

Також в ході зустрічі обговорювалося питання подальшого спільного проведення широкої інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо легалізації заробітної плати.