Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Семінар з роботодавцями


В приміщенні Теребовлянського районного центру зайнятості відбувся семінар із роботодавцями на тему: «Реалізація завдань і доручень Президента України щодо забезпечення молоді першим робочим місцем». В заході взяли участь директор Теребовлянського районного центру зайнятості Наталія Куц, заступник директора Теребовлянського районного центру зайнятості Олена Штик, начальник відділу активної підтримки безробітних Теребовлянського РЦЗ Лілія Бейгер, головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Теребовлянського РЦЗ Наталія Суржишин, начальник управління економіки Теребовлянської райдержадміністрації Галина Бугай, т.в.о директора Теребовлянського РЦСССДМ Тетяна Бронська, редактор районної газети «Воля» Анатолій Ткач, голова галузевої ради підприємців Олександр Дзюбан, начальник служби у справах дітей Теребовлянської РДА Лідія Борецька, а також роботодавці – ФОП Роман Коцій, ФОП Марія Зазуляк, представник ПрАТ «Мшанецьке» Галина Довгошия, представник ПП «Прогрес-Агро» Марія Лучка.

Семінар розпочався із виступу директора Теребовлянського РЦЗ  щодо загальної характеристики ринку праці Теребовлянського району. Молодіжний сегмент ринку праці – найбільш проблемна частина загальнонаціонального ринку праці. Так, за станом на 1 червня на обліку в Теребовлянському РЦЗ перебувало понад 660 безробітних. Серед них молодь склала 55,8 відсотка. Дефіцит вільних робочих місць, низька оплата праці, невідповідність рівня та якості отриманої освіти вимогам роботодавців, відсутність досвіду роботи та чіткого взаємозв’язку між запитами молоді і пропозиціями роботодавців створюють труднощі у працевлаштуванні цієї категорії шукачів роботи, посилюють напруження на ринку праці. Невирішені проблеми працевлаштування молоді призводять до зростання безробіття та зниження рівня життя; поширення пасивних (утриманство), нерегламентованих (тіньова зайнятість) і деструктивних (кримінал) моделей поведінки; спонукають до зовнішніх трудових міграцій; спричиняють втрату мотивації до праці, зміну структури ціннісних орієнтацій і падіння престижності легальної зайнятості.

Саме тому виникла потреба підвищити захист права молоді на працю, введення нових та перегляду діючих норм про умови праці й надання додаткових гарантій щодо її трудових прав.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Суржишин зазначила, що Закон «Про зайнятість населення», який вступив у дію з 01.01.2013, передбачає низку нововведень, зокрема, визначає заходи щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем, а саме – компенсація роботодавцю 50% або 100% суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який внесок сплачений (ч. 3 ст. 24, ст. 26, ст. 27) за умов працевлаштування на новостворені робочі місця громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема молоді, і яким надано статус безробітного, за направленням служби зайнятості строком не менше, ніж на два роки.

Звертатись за отриманням відшкодування цих витрат можуть ті роботодавці, які здійснювали найм працівників з числа зазначених категорій після 30 травня цього року, коли набув чинності порядок надання компенсацій, затверджений постановою Кабінету Міністрів. До того ж, процедура оформлення компенсації дуже спрощена – роботодавець подає до центру зайнятості лише заяву довільної форми та довідку визначеної форми. Якщо всі умови, передбачені порядком надання компенсацій, витримані, рішення про її виплату приймається протягом п’яти робочих днів. Не можуть компенсувати свої затрати лише ті роботодавці, які мають заборгованість зі сплати єдиного внеску, визнані у встановленому порядку банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

В ході семінару учасники ставили запитання ведучим, на що отримували вичерпні відповіді. В цілому захід пройшов в дружній і діловій атмосфері, що створює позитивний імідж служби зайнятості як серед представників органів влади та місцевого самоврядування, так і серед роботодавців.