Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Стан погашення заборгованості до бюджету Фонду розглянуто на засіданні районної комісії


        Начальник управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр та перший заступник начальника управління Галина Бойко  взяли участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат. Окрім інших, розглядались питання забезпечення виплати заробітної плати вище мінімального розміру, стану погашення заборгованості  з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій,  сплати страхових внесків та єдиного внеску боржниками до бюджету Фонду.

       Представник Пенсійного фонду Г.Бойко  повідомила, що згідно інформації про чисельність та фонд оплати праці найманих працівників  за грудень 2014 року 171 юридична особа та 68 фізичних осіб нараховують заробітну плату найманим працівникам на рівні або нижче мінімального розміру, в тому числі 29 юридичних осіб нараховують заробітну плату на рівні або нижче мінімального розміру керівникам.

       Л.Сідляр проаналізувала стан погашення платежів до бюджету Фонду та проінформувала, що борг підприємств, установ та організацій району станом на 01.01.2015 р. становить 3,4 млн. грн. Також керівник управління ознайомила присутніх із змінами в законодавстві України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці. Зокрема, Людмила Остапівна акцентувала увагу на змінах розмірів ставок єдиного соціального внеску, які запроваджено з метою легалізації зайнятості населення, виведення заробітних плат із тіні.

    За підсумками роботи комісії прийнято рішення стосовно необхідності вжиття заходів місцевим органам влади та органам Пенсійного фонду щодо зменшення  заборгованості зі сплати страхових внесків та відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, а також забезпечення сплати  її колишніми платниками фіксованого сільськогосподарського податку.