Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Управління Пенсійного фонду в Теребовлянському районі підвело підсумки роботи за 2014 рік


11 лютого 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі проведено нараду щодо підведення підсумків роботи за 2014 рік.

В нараді взяли участь голова РДА Галина Зелінська, начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Василь Дубовий, перший заступник голови РДА Андрій Кривокульський, керуючі відділеннями банків: «Ощадбанку» - Оксана Ковалець, «Приватбанку» - Людмила Ящук, начальник Теребовлянського центру поштового зв’язку №5 Ольга Заяць.

Із вступним словом розпочала нараду начальник управління Пенсійного фонду України в районі Людмила Сідляр, яка відзначила, що за результатами моніторингу основних показників роботи управління Пенсійного фонду в Теребовлянському районі посіло серед усіх районних управлінь області 2 місце.

В ході наради підведено підсумки роботи управління за 2014 рік щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та визначення пріоритетних напрямків діяльності на 2015 рік.

Про результати діяльності доповідали: Галина Бойко – перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі та Юлія Сендецька - заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі.

Василь Дубовий провів роз’яснення щодо призначення пенсій членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та звернув увагу на посилення інформаційно–роз’яснювальної роботи з вище вказаних питань.

Голова РДА Галина Зелінська подякувала колективу управління за результати роботи у 2014 році та надану допомогу учасникам АТО.

Запрошені керівники банків та центру поштового зв’язку відзначили тісну співпрацю та наголосили на інноваціях у діяльності банків щодо пенсіонерів, створенні зручності користування платіжними картками.