Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Зміни в законодавстві


До уваги населення      

 

       В газеті “ Голос України ” від  31.12.2014 р. за № 254 опублікований Закон України “ Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України ”. Вище зазначеним законом внесено зміни в Закон України “ Про зайнятість населення ”, а саме в абзаці другому частини 1 статті 26 слова “ коштів Державного бюджету України для забезпечення молоді, яка здобула професійно-технічну або вищу освіту, першим робочим місцем за отриманою професією (спеціальністю)” та  ст. ст. 28,    49 виключено.

         Стаття 28 Закону визначала порядок надання додаткових гарантій молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах.         

Стаття 49 Закону України “ Про зайнятість населення” визначала соціальні гарантії для окремих категорій безробітних, які втратили роботу у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, в тому числі достроковий вихід на пенсію таких громадян.

 

                                                             Звертаємо увагу роботодавців

                              

         28 грудня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”. Закон опублікований в газеті “Голос України” від 30.12.2014 року за №252-1 та набув чинності з 01.01.2015 року.  Зазначеним законом внесено ряд змін до нормативно-правових актів, в тому числі до Кодексу законів про працю України. Так,  вилучено статтю 24 -1  Реєстрація трудового договору ,  яка передбачала  у разі укладення трудового договору між працівником і фізичною особою, фізична особа повинна у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи зареєструвати укладений у письмовій формі трудовий договір у державній службі зайнятості за місцем свого проживання у порядку визначеному Міністерством праці та соціальної політики України.

         З 01.01.2015 р. про укладення трудових договорів між фізичною особою та найманим працівником роботодавці зобов'язані повідомляти органи фіскальної служби. При знятті з реєстрації трудових договорів, які зареєстровані  в Теребовлянському РЦЗ   до 31 грудня 2014 року,  необхідно звертатися в центр зайнятості.

         Ще раз нагадуємо,  що згідно статті 50 Закону України  “ Про зайнятість населення ” роботодавці зобов'язані  своєчасно подавати в центр зайнятості  звітність форму №3-ПН “ Інформацію про попит на робочу силу (вакансії)”  не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії.