Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Час професіонала


Час професіонала

 Щасливе повноцінне життя може бути тільки тоді, коли людина працює із задоволенням, творчо і обрана нею професія відповідає її здібностям та інтересам. Надзвичайно важливою є робота, пов’язана з професійним самовизначенням молоді. З метою допомоги учням загальноосвітніх шкіл у виборі професії відповідно до своїх особистих умінь та навичок, до свого характеру, розширення уявлення про професії, формування позитивного ставлення до різних професій, зокрема робітничих; усвідомлення вибору професійної діяльності, сприяння розвитку творчості та креативності учнівської молоді, спеціалістами Теребовлянського районного центру зайнятості протягом лютого – березня 2013 року проводились відбіркові ігри  змагально – мотиваційного заходу серед учнівських команд «Час професіонала», який проходив на базі трьох шкіл Теребовлянського району (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дружбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Теребовлянська ЗОШІ-ІІІ ступенів №1). У заході взяли участь учні 8-11 класів восьми шкіл Теребовлянщини: Ілавченської ЗОШ, Іванівської ЗОШ, Струсівської ЗОШ, Дружбівської ЗОШ, Микулинецької ЗОШ, Теребовлянської ЗОШ №1, Теребовлянської ЗОШ №2 та Теребовлянської обласної комунальної гімназії-спецшколи інтернату з поглибленим вивченням іноземних мов і збереженням класів для слабозорих дітей; представники відділу освіти РДА, спеціалісти Теребовлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА, Теребовлянського районного центру зайнятості.

64 конкурсанти боролися за перемогу, проявляючи свої творчі та організаторські здібності, винахідливість, креативність та гумор. Даний захід складався з трьох етапів: «Візитка», «Реклама професії», «Музичний конкурс». Учасники проявили неабиякі акторські здібності у конкурсах, демонструючи представників різних професій (лікар, вчитель, актор, співак, дояр, агроном, перекладач, продавець, офіціант, танцівник, перукар).

Музичний конкурс підтвердив вокальні та творчі здібності дітей. Усі учасники були нагородженні призами від Теребовлянського центру зайнятості.

Проведені ігри дали глядачам та конкурсантам нагоду отримати багато позитивних яскравих емоцій, і звичайно, довели, що професія – це дуже відповідальний крок у доросле життя. Такі заходи сприяють формуванню у молоді професійної перспективи. Не дарма кажуть: як правильно обереш професію – так здобудеш своє місце в житті, визначиш свою долю.

За результатами суддівських рішень у фінальній грі, яка відбулася 21 березня 2013 року  здобула перемогу команда «Шкільний квартал» Теребовлянської ЗОШ №1.

Міжрайонна гра змагально–мотиваційного заходу серед учнівських команд «Час професіонала» проходитиме у квітні, в ній візьме участь команда-переможець «Шкільний квартал».