Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.11.19 | 14:15

Олексій Гончарук представив нового Голову Укравтодору

Сьогодні, 19 листопада, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив колективу нового керівника Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, який призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу.

«Суспільство очікує, щоб в Україні були якісні дороги і викорінена корупція. Це першочергове завдання нового керівника відомства. Для цього нам потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. В чесності та професіоналізмі Олександра Кубракова — не сумніваюсь», — сказав Голова Уряду.

Першочергове завдання Олександру Кубракову на посаді — повністю оновити керівній склад служб автомобільних доріг в областях, а також керівництво ДАК «Автомобільні дороги України».

Олексій Гончарук також закликав нечесних держслужбовців самим звільнятися: «Ті, хто належить до схем — одразу звільняйтеся. Це моя принципова позиція. Більше того, у нас нульова толерантність до корупції. Тому закликаю нового Голову Укравтодору створити прозорі умови закупок у відомстві».

Одним із найважливіших проектів, Голова Уряду назвав будівництво запорізького моста. Тому пріоритетне завдання нового керівництва Укравтодору — підготувати документацію та оголосити міжнародний тендер на добудову запорізького мосту.

Прем’єр-міністр також наголосив, що в Бюджеті-2020 закладена рекордна сума на інфраструктуру. Зокрема, на ремонт та утримання доріг державного значення передбачено 33,4 млрд грн, вдвічі збільшено суму на безпеку дорожнього руху.

Серед завдань нового Голови Укравтодору:

—  підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік;

— зробити ревізію підготовки до зими,

— посилити роботу з міжнародними партнерами для залучення інвестицій на будівництво доріг.

Нагадаємо, відповідно до Програми дій Уряду протягом наступних п’яти років заплановано привести до нормативного стану 24 тис. км доріг національного значення; такі ж амбітні плани і щодо відновлення місцевих доріг.

За словами Прем’єр-міністра, для виконання такого плану потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору - Олександр Кубраков зарекомендував себе як професіонал під час будівництва траси Запоріжжя-Маріуполь.

Довідково

Олександр Кубраков має 15 років досвіду в сфері економіки, досвід управління проектами транспортної інфраструктури. За час роботи в Парламенті народним депутатом України 9-го скликання подав 16 законопроектів, з яких 12 вже ухвалили, 4 ще доопрацьовуються. Зокрема, є автором ухваленого законопроекту №1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення.

Олександр Кубраков також автор прийнятого Парламентом законопроекту №1061, який запроваджує аудит безпеки доріг. Документ дозволить досягти високого рівня безпеки дорожнього руху, знизить аварійність на дорогах та тяжкість наслідків ДТП.

Серед інших законодавчих ініціатив новообраного голови Укравтодору:

— законопроект №1064 про внесення змін до Бюджетного кодексу про джерела фінансування Дорожнього фонду;

— законопроект №1182-1 про внутрішній водний транспорт, який регулює правові відносини в галузі;

— законопроект №2234 про визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.