Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Агропромисловий комплекс

Сільськогосподарські підприємства району


Сільськогосподарськіпідприємства Теребовлянського району

 

№ п/п 

Назва підприємства

Населений пункт

ПІП керівника

 

1

ФГ НВО "Мрія"

с.Говилів

Остапчук  Ігор Васильович

 

2

ПАП ”Топільче”

с.Глещава

Вітрук Василь Петрович

 

3

ПП ОП ”Іванівське”

с.Іванівка

Білик Антон Іванович

 

4

ПП ”Зоря Агро

с.Плебанівка

Боднар Зеновій Володимирович

 

5

ОПП ”Острівецьке”

с.Острівець

Крушельницький Володимир Михайлович

 

6

ПАП "Яр"

с.Острівець

Куліковський Денис Зіновійович

 

7

ПАП ”Земледар”

с.Острівець

Вітвіцький Михайло Марянович

 

8

ТОВ "Агро Фран"

с.Підгайчики

Гундзик Володимир Степанович

 

9

ТОВ АП "Колос-2"                                          

м.Теребовля

Никеруй Степан Степанович

 

10

ПП "Долина Рома"

с.Долина

Сливка Роман Михайлович

 

11

ПАП „Крок”

с.Ласківці

Апостол Роман Антонович

 

12

СГТОВ "Ласковецький Бровар"

с.Ласківці

Грошко Іван Степанович

 

13

ПАП "Богдан"

с.Вербівці

Сивак Віталій Богданович

 

14

ПП АП "Агро Дружба"

смт Дружба

Когут Роман Михайлович

 

15

ТзОВ "Агропрогрес Теребовля"

с.Лошнів

Стечишин Андрій Володимирович

 

ФГ "Калина Лошнівська"

с.Лошнів

 

16

ТзОВ «Струсів Агро»

с.Струсів

Дитиняк Юрій Ярославович

 

17

ПП "Прогрес Агро"                                            ПП "Водава"

с.Ладичин

Околович Ігор Євгенович

 

 

18

ТОВ  АФ "Дружба"

АК "Дружба"  

с.Різдвяни

Стрілецький Володимир Михайлович 

 

19

ПАП "Дарахівське"

с.Дарахів

Пятничко Ярослав Гаврилович

 

20

ПОП "Промінь Скабор"

с.Тютьків

Іваніцький Степан Томкович

 

21

ТзОВ "Агрокомпанія Прикарпаття"

с.Золотники

Віталій Васильович Конрат

 

22

ТОВ «Бучачагрохлібпром»

м.Бучач

Гадз Петро Іванович

 

23

ТОВ "Агропродсервіс"

с.Настасів

Чайківський Іван Адамович

 

24

ТОВ "Західагропродукт"     

с.Соколів

Панькуш Іван Степанович

 

Тришак Григорій Кирилович

 

25

ТОВ «Лінденванг»

с.Гайворонка

Вовк Богдан Омелянович

 

26

ПрАТ  "Мшанецьке"

с.Мшанець

Іліщук Петро Васильович

 

27

ПП "Золотники Агро"

с.Золотники

Палихат Матвій Павлович

 

28

Тернопільська філія ДП Цетр сиртифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу

м.Теребовля

 

Бойко Василь Казимирович

 

29

СФГ "Яворина"

с.Дарахів

Гречин Роман Михайлович

 

30

СФГ "Тюльпан"

ФГ "М.Вадим"

с.Бурканів

Мерва Ігор Володимирович

 

31

ФГ "Зарваниця Агро"

с.Зарваниця

Зозуляк Юрій Михайлович

 

32

ФГ "Ігровіс – 2005"

с.Богатківці

Рудик Ігор Романович

 

33

ФГ "Беатріс"

с.Богатківці

Фурт Катерина Юріївна

 

34

ФГ "Мар'ян М"

с.Котузів

Мерва Галина Павлівна     

 

35

ФГ "Ласківчанка"

с.Вербівці

Сивак Володимир Петрович

 

36

ПП "М'яспром"

с.Підгайчики

Семак Ігор Іванович

 

37

ФГ "Родючі землі"

с.Золотники

Ціхоцький  Сергій Васильович

 

38

ФГ "ЛЕГАФАРМС"

с.Кобиловолоки

Леньга Галина Альбінівна

 

39

ТДВ "Микулинецьке"

смт Микулинці

Троян  Степан Матвійович

 

СВАТ "Микулинецьке"

 

40

СФГ "Носко"

с.Хмелівка

Носко Зеновій Володимирович

 

41

СФГ "Стець"

с.Хмелівка

Стець Євгеній Дмитрович

 



Дивіться також