Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Запобігання проявам корупції

Антикорупційна політика


Стан дотримання антикорупційного законодавства, реалізації заходів, спрямованих на попередження негативних явищ, пов’язаних  з проявами корупції, знаходяться на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації.

           В районі забезпечено моніторинг і аналітичний супровід стану виконання законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування». Реалізується районний план заходів щодо запобігання проявам корупції на 2015 рік №4-од, затверджений головою райдержадміністрації  15 січня 2015 року. 

           По кожному факту вчинення  державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування корупційних правопорушень проводяться службові розслідування, за їх результатами вживаються заходи реагування відповідно до чинного законодавства.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації повідомляє:

          Про факти скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних  з корупцією (в тому числі скоєних працівниками правоохоронних органів) телефонуйте на «Антикорупційні лінії прямого зв’язку»

-  до правоохоронних органів Тернопільської області, на які відповідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» покладено обов’язки  щодо боротьби з корупцією:

·                            ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ  НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ  В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно  в цілодобовому режимі   -  52-67-15 або «102»

·                            УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі    -  52-90-00

ПРОКУРАТУРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

щоденно  з 9.00 до 18.00 год. - 52-10-53, 43-49-10

·                            ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі    -  23-63-92  або особисто звернутися за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1, каб.705, 707, відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Тернопільській області

-    до відповідних органів Теребовлянського району, на які згідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» покладено обов’язки щодо боротьби з корупцією:

·                            ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно  в цілодобовому режимі   -  2-18-97  або «102»

·                            ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ  МІЖРАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СБУ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно  в цілодобовому режимі   -  03551 -2-13-45

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА :

телефон довіри, щоденно  в цілодобовому режимі   -  03551 -2-13-43

·                            ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ БУЧАЦЬКОЇ ОДПІ ГУ ДФС УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

щоденно з 9.00 до 18.00 – тел. 2-20-44

За додатковою інформацією щодо нормативно-правових актів з питань протидії корупції, роз’яснень та коментарів окремих положень нормативно-правових актів з питань протидії корупції, іншу інформацію про вжиті заходи щодо запобігання протидії корупції звертатись у сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,  мобілізаційної та  режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації  (третій поверх, праве крило).Дивіться також