Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

 

 

Гаряча лінія для надання правової допомоги громадянам України з питань проведення та виконання заходів призову

2 23 61

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

04.04.2020 | 14:25

У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Інформує районний оперативний штаб з протидії Covid-19: За останню добу - один новий випадок інфікування

29.05.2020 | 15:36

Станом на 29 травня 2020 року в Теребовлянському районі в 15-ти випадках лабораторно підтверджено діагноз коронавірусної інфекції. Чотирнадцять хворих видужали.

more...

На вебпорталі Пенсійного фонду України можна подати скан-копію трудової книжки

29.05.2020 | 15:07

Постанова Кабінету міністрів України №1084 від 27 грудня 2019 року, що затверджує Порядок обліку трудової діяльності працівника в електронній формі. За цим Порядком облік трудової діяльності ведеться з метою забезпечення накопичення, зберігання та використання інформації про набуті працівником стаж роботи, освіту, кваліфікацію для підтвердження наявного трудового стажу під час укладання трудового договору, призначення пенсій та для інших цілей, передбачених законодавством.

more...

Голова РДА Ярема Шатарський привітав теребовлянців із завершенням навчального року

29.05.2020 | 14:50

Дорогі учні, вчителі, батьки! Завершення навчання - це завжди свято для учнів та приємні клопоти для батьків. Для старших класів - це початок нового, дорослого життя. Для першачків - новий крок, адже їх перший навчальний рік позаду!

more...

Укрзалізниця готова до запуску пасажирського сполучення з 1 червня

29.05.2020 | 13:22

42 поїзди будуть готові вирушити з 1 червня. Про це повідомив перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович 28 травня під час огляду готовності залізничного вокзалу м. Києва та рухомого складу до відновлення пасажирських перевезень. Огляд проведено разом з в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іваном Юриком.

more...

Проведення ЗНО, призовної кампанії – основні теми наради, що відбулась в РДА

29.05.2020 | 13:13

Низку актуальних питань обговорили сьогодні, 29 травня, на нараді, що відбулась під орудою голови райдержадміністрації Яреми Шатарського. Серед основних тем наради – проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, призовної кампанії, спортивних заходів на території району та фінансові питання.

more...

Територіальні громади по всій Україні отримають новий рівень прав і можливостей – Президент

29.05.2020 | 10:34

Децентралізація фактично виходить на фінішну пряму: уряд затвердив перспективні плани для всіх областей України. Вони стануть основою для формування територіальних громад та побудови успішної країни, у якій комфортно жити, заявив Президент України Володимир Зеленський.

more...

З 1 червня будуть відновлені міжрайонні пасажирські перевезення

29.05.2020 | 09:27

З 1 червня будуть відновлені міжрайонні пасажирські перевезення, окрім Шумського та Кременецького районів, а також Почаївського напрямку. Таке рішення 28 травня прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації.

more...

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

28.05.2020 | 16:45

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник Голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

more...

Уряд починає перехід до погодження нормативно-правових актів у форматі онлайн

28.05.2020 | 12:00

27 травня Уряд ухвалив доручення на погодження нормативно-правових актів у форматі онлайн. З відповідною ініціативою виступив Віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Це дозволить поступово відмовитися від паперу і перейти на електронний документообіг.

more...

Внесено зміни до Порядку надання субвенції громадам на їх розвиток

28.05.2020 | 11:53

27 травня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», проект якої був розроблений Міністерством розвитку громад та територій України.

more...

Архів новин