Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ПРОГРАМА організації рятування людей на водних об’єктах Чортківського району на 2015-2020 роки


 

ЗАТВЕРДЖЕНО                                                            Схвалено

Рішенням сесії Чортківської                                 Розпорядження голови

районної ради                                                       районної  державної адміністрації

від 23 березня  2015 522                                  12. 01.2015 № 3 - од

                                                         

 

                                                                      

                                                                     

                                                                   

                                                                                                                                            

 

ПРОГРАМА

організації рятування людей на водних об’єктах Чортківського району

на 2015-2020 роки

 

1. Паспорт програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

відділ з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Кодекс цивільного захисту України (статті 22, 23, 48), Бюджетний кодекс України (пункт 11, стаття 91), Водний кодекс України (стаття 47), розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року № 190/2001-рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”, постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2002 р. № 264 „Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах” та від 9 січня 2014 р. № 11 „Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту”, накази Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи  від 03.12.2001        № 272 „Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01.02.2002 за № 95/6383, та Міністерства надзвичайних ситуацій України від 23.11.2012 № 1342 „Про затвердження Положення про водолазну службу МНС України”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14.12.2012 за № 2089/22401, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 08 грудня 2014 р.      № 599-од «Про схвалення проекту програми організації рятування людей на водних об’єктах Тернопільської області на 2015-2019 роки»

3.

Розробник програми

відділ  з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації

4.

Співрозробники програми

районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області (далі - РВ Управління ДСНС України в області),  районна рятувально-водолазна станція   (далі - РВС в районі)

5.

Відповідальний виконавець програми

відділ з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації

6.

Учасники програми

РВ Управління ДСНС України в області, РВС в районі, відділ з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування, власники та орендарі водних об’єктів, фінансове управління районної державної адміністрації

7.

Термін реалізації програми

2015-2020 роки

1)

етапи виконання програми

І етап – 2015-2018 роки; ІІ етап – 2019-2020 роки;

 

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

районний,  бюджети сільських та селищної рад

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми,

в тому числі:

     459,0  тис. гривень

1)

коштів районного бюджету

     459,0 тис. гривень

2)

коштів бюджетів

сільських та селищної рад

                  -

 

2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

 

Програма організації рятування людей на водних об’єктах Чортківського району на  2015-2020 роки розроблена відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Бюджетного кодексу України, Водного кодексу України та інших нормативно-правових документів щодо здійснення заходів з організації рятування людей на водах та Програми організації рятування людей на водних об'єктах Тернопільської області на 2015-2019 роки, схваленої розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 08.12.2014 № 599-од.

По території Чортківського району протікає 13 річок (р.Джурин, р.Серет, р.Перейма, р.Біла, р.Млинка, р.Черкаська, р.Тупа, р.Нічлава, р.Нічлавка, р.Збруч, р.Чабарка, р.Кривенька, р.Батова Долина) загальною довжиною 237 км.   На річці Серет,  яка протікає через місто Чортків, побудована дамба, вище якої утворилося невелике водосховище. Річка  зарегульована численними ставами та водосховищами, на території Чортківського району на р. Серет знаходиться Скородинське водосховище. Також на території Чортківського району на р. Серет знаходиться Скородинська ГЕС.

              На території Чортківського району знаходиться 91 водний об’єкт (ставок). Укладено 14 договорів оренди водних об’єктів (ставків) на території Чортківського  району. Орендується 25 ставків загальною площею 275,86 га.

Всі вони становлять значну небезпеку та загрозу життю людей в усі пори року. Щороку на початку купального сезону, зокрема, виникає питання про покращення роботи з недопущення загибелі людей на воді у весняно-літньому періоді.

Значна частина орендарів водних об’єктів не утримують в належному стані гідротехнічні спруди, не облаштовують місця масового відпочинку людей. Самоусунулись від цієї проблеми керівники органів місцевого самоврядування.

На водних об’єктах в Чортківському районі не створено жодного місця для купання, для масового відпочинку населення на воді, спортивного та мисливського  рибальства.

За останні 5 років щорічний середній показник загибелі людей на воді по області  становить 52 особи, по району становить 22 особи.

Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є:

- недостатній рівень та ефективність інформаційно-профілактичної роботи серед населення з питань запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах;

- недотримання громадянами правил поведінки на воді, купання у нетверезому стані, необережність при ловлі риби тощо;

- низька оперативність рятувальних підрозділів при реагуванні на нещасні випадки на воді;

- зволікання органів місцевого самоврядування, власників та орендарів водних об’єктів щодо визначення місць відпочинку населення на воді, купання та рибальства;

- невпорядкованість більш як на 90% водних об’єктах місць для відпочинку та купання, відсутність на них попереджувальних та інформаційних знаків, а також рятувальних постів;

- низький рівень ефективності заходів щодо попередження нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на воді, в першу чергу у сільській місцевості.

Загибель людей може бути спричинена проривом гідротехнічних споруд на водних об’єктах, які потребують систематичного обстеження рятувально-водолазними підрозділами.

Невирішеними відповідно до законодавства та у необхідному обсязі залишаються питання стосовно фінансування заходів з організації рятування людей на водах районними радами, утворення комунальних рятувально-водолазних станцій.

До виконання заходів з організації рятування людей на водах в Чортківському районі  задіюється Чортківська районна рятувально-водолазна станція, яка входить до складу РВС області у складі 7 (семи) рятувально-водолазних станцій та відділення водолазно-рятувальних робіт (далі – відділення ВРР) Управління ДСНС України в області, створене відповідно до наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 19.08.2013 № 539 „Про утворення відділення водолазно-рятувальних робіт”.

          Рятувально-водолазна станція розташована в місті Чорткові по вул.     Надрічній, 63. Чисельність штатних працівників становить 3 чол. РВС в районі виконує рятувально-водолазні роботи на території 3 районів: Чортківського, Бучацького та  Монастириського.

За даними Чортківської  рятувально-водолазної станції протягом  2010-2014 років проведено наступну роботу:

 

 

2010

        2011

2012

2013

2014

Врятовано (чол.)

4

9

4

4

1

Потонуло

( чол.)

5

7

4

5

1

Виїзди в профілактичні райони

9

10

6

4

2

 

У зв’язку з тим, що фінансування заходів з організації рятування людей на водах з державного бюджету не здійснюється, виникає необхідність фінансування РВС  в районі  з  районного  бюджету.

Програмою передбачено фінансування на утримання та забезпечення діяльності РВС в районі для придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, проведення навчання, а також на матеріально-технічне забезпечення  для ефективного виконання заходів з організації рятування людей на водах в районі.

Через недостатнє фінансування є потреба в наданні фінансової допомоги РВС в районі на придбання рятувально-водолазного спорядження та плавзасобів з районного  бюджету.

 

          3. Мета програми

 

Метою програми є комплексне розв’язання проблем захисту населення від надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, попередження нещасних випадків, пошук та рятування потерпілих на воді, створення умов для безпечного користування водними об’єктами в інтересах окремої людини та громадськості району.

Основною метою програми є залучення сил та засобів, які можуть виконувати рятувальні роботи у пошуку та рятування людей, активне проведення організаційних та профілактичних заходів, повний моніторинг надзвичайних ситуацій з попередження загибелі людей на водних об’єктах району, підвищення оперативності та ефективності реагування на них, евакуація потерпілих з місць надзвичайних ситуацій, оперативна доставка рятувальників та рятувальних засобів у місця надзвичайних ситуацій.

Для досягнення зазначеної мети необхідно забезпечувати:

1) чергування для виконання рятувальних робіт з пошуку та рятування людей на рятувально-водолазній станції;

2) рятувально-водолазну станцію відповідною технікою, рятувальними засобами, водолазним спорядженням, транспортом.  

В основу реалізації програми покладено принцип об’єднання зусиль влади, органів місцевого самоврядування, власників та орендарів водних об’єктів, РВ Управління ДСНС України в області, РВС в районі для виконання завдань із запобігання та реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах району, недопущення загибелі людей на воді.

Мета програми відповідає пріоритетним напрямкам розвитку району.

 

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми

 

Фінансування заходів програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування.

У результаті виконання програми в 2015-2020 роках буде оновлено матеріально-технічну базу рятувально-водолазної станції та РВ Управління ДСНС України в області, а саме: водолазної апаратури, гідрокостюми, моторні та веслові човни, портативні компресори, рятувальне спорядження, оргтехніку.

На I етапі (2015-2018 роки) здійснюватиметься підвищення оперативності реагування на надзвичайні ситуації та нещасні випадки на воді шляхом проведення першочергових заходів щодо розвитку та матеріально- технічного забезпечення районної рятувально-водолазної станції, оснащення її необхідним  водолазним спорядженням, рятувальними засобами і технікою,  планується розпочати проведення реорганізації районних рятувально-водолазних станцій шляхом утворення комунальної рятувально- водолазної станції.

 На II етапі (2019-2020 роки) передбачається подальше матеріально-технічне забезпечення заходів з організації рятування людей на воді, співпраця районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування  щодо утворення районної комунальної рятувально-водолазної станції, організаційна, профілактична та інформаційно-роз’яснювальна робота із зазначеного питання.

Виконання програми планується здійснити реалізацією правових, організаційних та матеріально-технічних заходів із запобігання загибелі людей на воді.

На кожному етапі передбачається:

 

- проведення інформаційної та роз’яснювально-профілактичної роботи серед населення щодо дотримання правил поведінки на воді, безпеки при користуванні водними об’єктами, надання першої та долікарської допомоги при рятуванні постраждалих на воді тощо;

- створення місць для безпечного масового відпочинку населення на воді шляхом здійснення реєстрації, паспортизації, комплексної оцінки і обстеження водних об’єктів та гідротехнічних споруд;

- утворення та підготовка сезонних рятувальних постів;

- підготовка та перепідготовка фахівців рятувально-водолазної станції;

- утримання та забезпечення діяльності РВС в районі та РВ Управління ДСНС України в області.

 

 

Обсяги фінансування

 

Фінансове забезпечення програми передбачається за рахунок коштів районного, сільських та селищної рад, з урахуванням наявного фінансового ресурсу.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 459 тис. гривень, із них: 459 тис. гривень з районного  бюджету.

 

Ресурсне забезпечення програми

 

тис. гривень

Обсяг коштів, які

пропонується залучити

на виконання програми

По роках

Усього витрат на виконан-ня програми

І етап

   ІІ етап

2015

2016

2017

2018

2019

2020

Обсяг ресурсів, всього:

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

районний бюджет

83,0

78,0

74,5

74,5

74,5

74,5

459,0

 тис. грн.

бюджети  сільських та селищної рад

-

-

-

-

-

-

-

 

 

5. Перелік завдань, заходів програми та результативні показники

 

Основними завданнями та заходами програми є:

- підготовка та проведення лекцій, семінарів, бесід, виступів по радіо, телебаченню, публікації в місцевих газетах з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та нещасних випадків на воді;

- виконання завдань щодо безпеки людей під час проведення масових заходів на водних об’єктах (на свята Івана Купала, Водохреща тощо);

- визначення пляжів, місць масового відпочинку населення на воді, погодження їх з органами місцевого самоврядування, орендарями та власниками водних об’єктів;

- здійснення рятувально-водолазними підрозділами обстеження і очищення від сторонніх предметів підводної частини акваторії пляжів та місць відпочинку на водних об’єктах, видача відповідних паспортів;

- утворення комунальних рятувально-водолазних станцій;

- утворення та підготовка сезонних рятувальних постів у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах району;

- проходження навчання, теоретична та практична підготовка водолазів та інших працівників рятувально-водолазних підрозділів;

- підготовка і проведення атестації працівників РВС в районі;

- проходження медичного огляду працівниками РВС в районі;

- оснащення рятувально-водолазним спорядженням, плавзасобами, рятувальними засобами і технікою;

- ремонт водолазного спорядження та забезпечення пально-мастильними матеріалами РВС в районі та РВ Управління ДСНС України в області;

- проведення щорічного технічного огляду плавзасобів та техніки            РВС в районі;

- ремонт приміщень, будівель та облаштування пристані  РВС в районі;

- утримання та забезпечення діяльності РВС в районі.

У результаті виконання програми буде забезпечено повноцінне функціонування системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах району, яке дозволить підвищити оперативність реагування на нещасні випадки на воді, проведення пошуково-рятувальних робіт, якість проведення інформаційної роботи серед населення щодо безпечного поводження на водних об’єктах, надання першої медичної допомоги, покращити рівень професійної підготовки водолазів та рятувальників рятувально-водолазних підрозділів, зобов’язати орендарів та власників водних об’єктів визначати та створювати місця масового відпочинку населення на воді.

 

Показники продукту виконання заходів програми

 

Примітка: показники ефективності визначаються по кожному об’єкту-продукту програми як співвідношення його вартості до кількості об’єктів або обсягів досягнення продукту.

 

6. Напрями діяльності та заходи програми

 

Програма спрямована на запобігання виникненню та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій і нещасних випадків, пов’язаних із загибеллю людей на воді, шляхом забезпечення виконання заходів з організації рятування на водах, а саме:

1) запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та нещасних випадків на воді, профілактична, інформаційно-роз’яснювальна робота;

2) визначення місць масового відпочинку населення на воді, здійснення контролю за визначенням місць відпочинку на воді;

3) обстеження та підготовка пляжів, місць масового відпочинку населення на воді для використання їх у період купального сезону відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України;

4) утворення комунальної рятувально-водолазної станції;

5) утворення та підготовка сезонних рятувальних постів у місцях масового відпочинку населення на воді;

6)забезпечення готовності рятувально-водолазних підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах району;

7) матеріально-технічне забезпечення рятувально-водолазних підрозділів;

8) утримання та забезпечення діяльності РВС в районі та РВ Управління ДСНС України в області зі здійснення заходів з аварійно-рятувального обслуговування, попередження загибелі та забезпечення безпеки населення на водних об’єктах району.

 

7. Координація та контроль за ходом виконання програми

 

Здійснення заходів покладається на виконавців, визначених у програмі.

Координатором виконання заходів та головним розпорядником коштів програми визначається відділ з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації, який забезпечує безпосередній контроль за здійсненням заходів.

Виконавці, зазначені у програмі, до 05 липня та 05 січня щороку впродовж дії програми подають до відділу з питань цивільного захисту населення  районної державної адміністрації інформацію про стан та результати виконання заходів програми і звіти про цільове використання виділених коштів.

Відділ з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації узагальнює подану інформацію та подає її в управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації щороку до 10 січня впродовж дії програми.

 

        Керівник  апарату

районної державної адміністрації                                                  Л.З. МЕЛЬНИК

 

                   Б.М. Гусак

 

 

                   


Напрями діяльності та заходи програми

 

№ з/п

Назва

напряму

діяльності

(пріоритетні

завдання)

Перелік

заходів

програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. гривень,

у тому числі:

Очікуваний

результат

                    

                                  І етап

 

ІІ етап

 

2015

2016

2017

2018

2019

2020

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

1.

Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та нещасних випадків на воді, профі-лактична, інформацій-но-роз’ясню-вальна робота

1) підготовка та проведення лекцій, семіна-рів, бесід, виступів по радіо, теле-баченню, публі-кації в місцевих газетах, виго-товлення пам’я-ток, стендів, відеороликів тощо

2015-2020 роки

районний відділ  Управління ДСНС України в області (далі- РВ   Управління ДСНС України в області ),

 

 

районний

бюджет

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

здійснення підготовки та проведення лекцій, семінарів, бесід (виступів) у навчальних закладах, публікації в пресі, виступи по радіо та телебаченню, виготовлення брошур, пам’яток, стендів, відеороликів тощо (щороку)

 

бюджети

сільських та селищної

рад

-

-

-

-

-

-

 

всього

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

 

рятувально- водолазна станція в районі (далі - РВС в районі)

районний

бюджет

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

 

бюджети

сільських та селищної рад

-

-

-

-

-

-

 

всього

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

2,5

 

 

 

2) виконання завдань з пи-тань безпеки людей під час проведення масових заходів на водних об’єктах

 

2015-2020 роки

РВ Управління ДСНС України в області, РВС в районі, органи місцевого самоврядування

-

-

-

-

-

-

-

охорона життя та здоров’я людей (щороку, під час проведення масових заходів на водних об’єктах району)

 

2.

Визначення місць масо-вого відпо-чинку насе-лення на воді та здійснення контролю за визначенням таких місць

визначення пляжів, інших місць масового відпочинку населення на воді, погоджен-ня їх з органами місцевого само-врядування

2015-2020 роки

органи місцевого самоврядування, власники та орендарі водних об’єктів, РВ Управління ДСНС України в області, РВС в районі

-

-

-

-

-

-

-

визначення місць масового відпочинку, здійснення заходів з охорони життя людей на водних об’єктах та забезпечення виконання завдань із запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій і нещасних випадків на воді (щороку)

 

 

3.

Обстеження та підготовка пляжів, місць масового відпочинку населення на воді для використання їх в період купального сезону

здійснення водолазами обстеження і очищення від сторонніх пред-метів підводної частини аква-торії пляжів та місць відпо-чинку на водних об’єктах

 

2015-2020 роки

органи місцевого самоврядування, власники та орендарі водних об’єктів, РВ Управління ДСНС України в області, РВС в районі

-

-

-

-

-

-

-

обстеження та підготовка            місць масового відпочинку та  інших місць відпочинку населення на водних об’єктах району (протягом дії програми)

 

4.

Утворення районної комунальної рятувально-водолазної станції

забезпечення утворення районної комунальної рятувально-водолазної станції

2019-2020 роки

Чортківська районна  рада,

РВС в районі

-

-

-

-

-

-

-

утворення комунальної рятувально-водолазної станції районною радою (за місцями розташування)

 

 

5.

Утворення та підготовка сезонних рятувальних постів в місцях відпочинку населення на воді

 

забезпечення утворення та підготовки сезонних рятувальних постів в місцях відпочинку на воді

2015-2020 роки

органи місцевого самоврядування, власники та орендарі водних об’єктів, РВ Управління ДСНС України в області,

РВС  в районі

-

-

-

-

-

-

-

утворення та підготовка          сезонних рятувальних постів (протягом дії програми)

 

6.

Забезпечення готовності рятувально-водолазних підрозділів до реагування на надзвичайні події на воді

 

 

1) навчання (спеціальна підготовка) працівників рятувально-водолазної станції та покращення наочної матеріальної бази

2015-2020 роки

РВС в районі

районний бюджет

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

здійснення навчання водолазів та інших працівників щороку

 

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

 

 

всього

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

 

 

 

2) проведення атестації  ВРС в районі,

ДРПЧ-6

РВ Управління ДСНС України в област

 

2015-2020 роки

ДРПЧ-6

РВ Управління ДСНС України в області,

РВС в районі

 

-

-

-

-

-

-

-

проведення Центральною міжвідомчою атестаційною комісією ДСНС України атестації відділення ВРР Управління ДСНС України в області та РВС області

 

 

 

3) проходження медичного огляду працівниками РВС області

2015-2020 роки

РВС в районі

районний бюджет

-

-

0,5

0,5

0,5

0,5

проходження щороку медич-ного огляду працівниками РВС в районі

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

 

всього

 

-

-

0,5

0,5

0,5

0,5

 

7.

Матеріально-технічне забезпечення

1) оснащення рятувально-водолазним спорядженням:

 

2015-2020 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

придбання рятувально-водолазного спорядження для рятувально-водолазної станції:

 

 

 

а)  ДРПЧ-6

РВ  Управління ДСНС України в області

2015-2020 роки

ДРПЧ-6

РВ Управління ДСНС України в області

районний бюджет

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

для забезпечення згідно потреби:: водолазні ліхтарі, ножі (3 тис. грн.), базова радіостанція (1 одиниця,          5 тис. грн.), переносна радіостанція (1 одиниця,           3 тис. грн.), сигнально-гучномовна установка (1 шт., 1,5 тис. грн.),  металошукач    (1 шт., 10 тис. грн.), сигнальний буй-маркер (1 шт., 0,5 тис. грн.), кінець сигнальний (1 комплект,       3,5 тис. грн.), лебідка (1 шт., 1,5 тис. грн.)

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

всього

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

 

 

 

б) РВС  в районі

2015-2020 роки

РВС в районі

районний

бюджет

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

 

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

всього

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

 

 

 

2) оснащення рятувальними плавзасобами, технікою, іншим майном:

2015-2020 роки

 

 

-

-

-

-

-

-

придбання рятувальних плавзасобів, техніки та іншого майна для рятувально-водолазних підрозділів:

 

 

 

а)  ДРПЧ-6

РВ  Управління ДСНС України в області

2015-2020 роки

ДРПЧ-6

РВ Управління ДСНС України в області

районний

бюджет

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

для забезпечення згідно потреби:  гідрокостюм   2 шт.,

2,875 тис.грн. за 1 шт.,  рятувальні  жилети 3 шт., 0,4  тис.грн. за 1 шт., рятувальні круги  3 шт. по по 0,45 тис.грн. за 1 шт., рятувальний кінець «Олександрова» - 3 шт., по 0,4 тис.грн. за 1 шт.,  ласти  (10 одиниць по 0,5 тис.грн.), маски (10 одиниць по 0,5 тис.грн.), водолазні медичні аптечки (2 одиниці по 0,65 тис.грн.),  апарат штучного дихання ГС-10 (1 одиниця по 6,0 тис.грн.) , весла алюмінієві 2 пара, 2,5 тис.грн за 1 пару. електростанція з освітлювальною мережею (1 комплект,    4,5 тис. грн.), човен металевий з двигуном 28,0 тис.грн., водолазний апарат АВМ-12К 2 шт.,  30 тис. грн. за 1 шт., підвісний двигун «Віхрь-25» -1 шт. , 25,7 тис.грн.   

 

 

 

 

 

 

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

всього

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

 

 

 

б) РВС в районі

2015-2020 роки

РВС в районі

районний

бюджет

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

для забезпечення згідно потреби: гідрокостюм  УГК-1(  1 шт., 5,0 тис.грн., весла алюмінієві 1 пара, 2,5 тис.грн., рятувальні круги 2 шт., по 0,450 грн. за 1 шт., водолазний шерстяний костюм - 3 шт., по 1,0 тис.грн. за 1 шт., кінець сигнальний  1 шт., 3,5 тис.грн., гідрокостюм «Баларес»  1 шт., 7,0 тис.грн., кінець «Олександрова» 1 шт., 0,585 грн. , водолазний апарат АВМ-12К (2 одиниці по 30 тис. грн. за 1 апарат),   ласти  (10 одиниці по 0,5 тис.грн.), маски (4 одиниці по 0,5 тис.грн.), водолазні медичні аптечки (2 одиниці по 0,65 тис.грн.), веслувальний човен «Язь» (1 одиниця по 14 тис.грн.), апарат штучного дихання ГС-10 (1 одиниця по 6,0 тис.грн.), рятувальний жилет  (4 одиниці по 0,4 тис.грн.), човен металевий з двигуном 28,0 тис.грн. , компресор - 1 шт. 37,6 тис.грн.

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

всього

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

25,0

 

 

 

3) ремонт водолазного спорядження, перевірка балонів водолазних апаратів

2015-2020 роки

РВС в районі

 

районний

бюджет

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

проведення ремонту водо-лазних апаратів гідрокостюм-мів, гідроперевірка балонів водолазних апаратів на             РВС в районі

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

 

всього

 

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

 

 

 

4) забезпечення

оргтехнікою,

витратними матеріалами

(заправка картриджу, придбання канцтоварів,

придбання  дров та вугілля для опалення приміщення станції)

 

2015-2020 роки

РВС в районі

 

районний

бюджет

13,0

8,0

4,0

4,0

4,0

4,0

придбання оргтехніки, витратних матеріалів та твердого палива для опалення приміщення  РВС в районі

 

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

 

всього

 

13,0

8,0

4,0

4,0

4,0

4,0

 

 

 

5) проведення щорічного технічного огляду плавзасобів

2015-2020 роки

РВС в районі

районний

бюджет

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

здійснення підготовки та проведення технічного огляду     одиниць плавзасобів

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

 

всього

 

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

 

 

 

6) поточний ремонт приміщень, облаштування пристаней, страхування будівель

2015-2020 роки

РВС в районі

районний

бюджет

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

проведення поточного ремонту приміщення  РВС в районі  , закупівля фарби та вапна  для проведення ремонту  

 

сільські

та селищний бюджети

-

-

-

-

-

-

 

всього

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

 

 

Разом з районного  бюджету, всього:

 

83,0

78,0

74,5

74,5

74,5

74,5

 

 

 

 

 

 

із них:

-

-

-

-

-

-

 

           для РВ Управління  ДСНС України в області

32,5

32,5

32,5

32,5

32,5

32,5

 

           для РВС в районі

50,5

45,5

42

42

42

42

 

 

Разом з сільських та селищного бюджетів, всього:

 

-

-

-

-

-

-

 

 

із них:

 

 

 

 

 

 

 

 

для РВ Управління ДСНС України в області

-

-

-

-

-

-

 

 

для РВС в районі

-

-

-

-

-

-

 

 

 

Всього по програмі:

 

83,0

78,0

74,5

74,5

74,5

74,5

 

 

із них: 

 

 

 

 

 

 

 

 

            для РВ Управління ДСНС України в області

32,5

32,5

32,5

32,5

32,5

32,5

 

 

            для РВС в районі

50,5

45,5

42

42

42

42

 

 

 


 
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема