Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація про організацію направлення учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітаціюВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №221 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» з метою організації психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції за бюджетною програмою КПКВК 2505160 відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції,  Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції повідомляє наступне.
За результатами дозакупівлі за державні кошти послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції Службою визначено 2 переможця (реабілітаційні установи), а саме: ТОВ «Санаторій «Феофанія» та Менський санаторій «Остреч».
           За детальнішою інформацією стосовно умов проведення заходів з психологічної реабілітації реабілітаційними установами просимо звертатися до виконавців послуг:
- ТОВ «Санаторій «Феофанія» - 03143, м.Київ, Голосіївський район, вул..Академіка Лебедєва,27 тел. (044)469-56-71, 526-71-12.
- Менський санаторій «Остреч» - 15600, Чернігівська обл.., Менський р-н, м.Мена, урочище Остреч, 0, тел. (04644)2-14-12, факс (04644)2-14-00.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема