Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 24.03.20 | 14:46

Нарада з головами об`єднаних територіальних громад та сільських рад

Чортківська райдержадміністрація працює в посиленому режимі щодо попередження занесення коронавірусної інфекції на територію району. Тому сьогодні з метою посилення заходів безпеки проти коронавірусу перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно з головою районної ради Віктором Шепетою провів нараду з головами об`єднаних територіальних громад та сільських рад. Також на засіданні були присутні заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Василь Градовий, завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України» Олег Голінатий, в.о.завідувача Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ «ТОЛЦ МОЗ України» Микола Михайлюк, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району Роман Данильчак та ін. Темою розмови стало питання вжиття профілактичних заходів щодо профілактики та запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19).
Мова велася про збір та узагальнення інформації про осіб, які прибули та прибувають на територію району з-за кордону, які перебувають на самоізоляції, про забезпечення окремого довезення на роботу медиків і працівників установ, які забезпечують життєдіяльність району, про дезінфекцію в населених пунктах, про режим роботи продуктових магазинів тощо.
Окрім цього, наголошувалось на визначенні приміщень для можливої обсервації та лікування контактних осіб з ознаками та без ознак хвороби, де буде можливим (у випадку необхідності) спостереження за ними впродовж 14 днів інкубаційного періоду.
Звучало питання про відкритий благодійний рахунок на базі КНП «Чортківська ЦКРЛ» для збору коштів на боротьбу з коронавірусом.
В ході проведення наради очільниками краю дано низку доручень щодо заходів, спрямованих на запобігання поширенню корона вірусної інфекції та вкотре наголосили про відповідальність за невиконання умов карантину.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема