Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 18.11.19 | 14:11

У Чорткові відкрито ЦНАП

  Новий Центр надання адміністративних послуг функціонуватиме у приміщенні адміністративного будинку Чортківської міської ради. Участь в урочистому відкритті, яке відбулося сьогодні, взяли голова облдержадміністрації Ігор Сопель, голова міської ради Володимир Шматько, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутат Тернопільської обласної ради  Любомир Білик та інші запрошені.
 Ігор Сопель наголосив, що створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та підприємцями якісних адміністративних послуг в одному прозорому офісі – пріоритетне завдання органів влади усіх рівнів, оскільки -  це запорука створення сприятливого бізнес-клімату та запобігання проявам корупції. Місто Чортків отримало сучасний європейський ЦНАП. Тепер тут мешканці міста зможуть отримати 213 адміністративних послуг. Переконаний, що цей Центр стане прикладом для інших громад не лише області, а й всієї України.
Також Ігор Михайлович додав, що у рамках Програми Мінекономрозвитку з ініціативи Тернопільської облдержадміністрації для Центру міста Чортків передбачена закупівля робочих станцій для видачі паспортних документів і видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, що дозволить надавати додатково у ЦНАП щонайменше 15 послуг. Ігор Сопель передав голові Чортківської міської ради Володимиру Шматьку сертифікати на дане обладнання.

Довідково

На Тернопільщині на сьогодні функціонує 28 Центрів надання адміністративних послуг, якими надано 259,7 тис. послуг впродовж поточного року. Постійно зростає і спектр послуг, на сьогодні у кращих Центрах надається уже більше 260 послуг.        Одночасно в області за рахунок коштів із державного та місцевих бюджетів, а також коштів міжнародних донорів, реалізується ще 13 проектів із створення чи модернізації Центрів з надання адміністративних послуг.


 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема