Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 15.11.19 | 16:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний вручив ключі від будинку дитині-сироті

 

 Вручення ключів від квартир – справжнє свято для тих, хто отримав свою власну домівку, адже житло є хорошим стартом у доросле життя. Держава турбується про тих, хто потрапив у складні життєві обставини та допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа.
Сьогодні, 15 листопада, було вручено ще одні ключі від будинку особі, позбавленій батьківського піклування. Нагадаємо, що вже 5 дітей отримали житло. На сьогоднішній день залишилось ще двоє осіб даної категорії.
Даний будинок із земельною ділянкою придбано у місті Чорткові.
Вручити ключі від будинку завітали перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, директор Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгенія Деренюк, в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Степан Андрунишин, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олег Галущак, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Цвєтков, духовенство, ЗМІ.
Всечесний отець церкви Святої Покрови Михаїл Левкович освятив будинок.
«Дуже хочеться, аби діти-сироти були захищеними, відчували постійну турботу і увагу з боку держави, зокрема мали дах над головою. І приємно, що нині дитячі мрії стають реальністю, - наголосив Іван Ярославовович.
Сповнений радістю від такої значимої в їхньому житті події, хлопець щиро дякував всім, завдяки кому для нього зроблено цю добру справу.
«В районі ведеться чітка й злагоджена робота, спрямована на забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. У такий спосіб наша держава дає цим дітям певний старт для самореалізації, подальших досягнень та успіхів на благо розвитку рідного краю», - підсумувала Йосифа Йосипівна.
Гості вручили подарунки, які необхідні для дому.
Таким чином завдяки фінансуванню з державного бюджету діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа отримали можливість розпочати самостійне життя маючи власні помешкання.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/846973825389037/photos/pcb.2549559778463758/2549540705132332/?type=3&theater

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема