Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено семінар-практикум щодо вирішення питань запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності, попередження правопорушень у дитячому середовищі

30.10.2020 | 14:32

   Сьогодні начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Корнак спільно із директором районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк  спільно провели семінар-практикум щодо  вирішення питань запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності, попередження правопорушень у дитячому середовищі.

more...

Уряд ухвалив рішення, яке дасть можливість розблокувати роботу системи електронного декларування

30.10.2020 | 09:04

  У четвер, 29 жовтня, на доручення Президента України відбулося позачергове засідання Кабінету Міністрів, на якому було розглянуто деякі питання діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції. Засідання Уряду відбулось у присутності Президента України одразу по завершенні засідання Ради національної безпеки та оборони.

more...

Тернопільщина отримає кошти на закупівлю дезінфікуючи засобів для шкіл

30.10.2020 | 08:00

  Тернопільщина отримає більше як 14 млн грн на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Про це повідомляє начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

more...

На засіданні РНБО Президент України дав доручення невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законопроект, у якому передбачається відновлення доброчесності судочинства у Конституційному Суді

29.10.2020 | 21:06

   Під головуванням Президента Володимира Зеленського відбулося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

more...

Відбулося засідання колегії облдержадміністрації

29.10.2020 | 16:15

  Голова райдержадміністрації Арсен Марчишак та заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно із усіма запрошеними взяли участь у черговому засіданні колегії облдержадміністрації, яку провів голова ТОДА Володимир Труш у режимі відеозв’язку. На порядку денному слухали питання:

more...

Заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

29.10.2020 | 11:51

  Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, відділу освіти, юридичного відділу та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації - основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

29.10.2020 | 11:19

  В п'ятницю, 30 жовтня  2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

more...

На ділянці траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече наносять розмітку

29.10.2020 | 09:50

  Дорожники наносять розмітку на ремонтованих ділянках траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. Відтак, 38,8 км траси уже з розміткою.

more...

Спортивний майданчик Чортківського державного медичного коледжу

28.10.2020 | 12:55

  Уся поверхня спланована з відповідними повздовжніми і поперечними ухилами. Вони забезпечують безпечне пересування по території  людей на інвалідних візках, з милицями, тощо.

more...

Відвідано Підоблікового за місцем проживання

28.10.2020 | 12:42

  28 жовтня 2020 року з метою здійснення нагляду за засудженими особами, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі, старшим інспектором Чортківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Петром Гевком та інспектором сектору Богданом Письменним  відвідано під- облікового  за місцем  проживання.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема