Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги власників автотранспорту

18.06.2021 | 08:00

  Чортківська районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

15.06.2021 | 10:22

  ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки
Чортківська районна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулися комісії управління соціального захисту населення райдержадміністрації

18.06.2021 | 15:43
   Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук провів наступні комісії:
районну комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю  про призначення грошової компенсації, а також районну комісію щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.
more...

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.06.2021 | 15:04

  Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Демчука, за участі заступника голови райдержадміністрації Степана Новінчука відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації.

more...

Відбулася онлайн-нарада

18.06.2021 | 10:12

  17 червня у Тернопільській ОДА відбулася онлайн-нарада з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні. Участь у засіданні взяв перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук від Чортківщини до наради долучилися заступник голови райдержадміністрації Галина Молчанова спільно із представниками: економічного відділу, районної ради та начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

more...

Відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника

18.06.2021 | 08:33

 Сьогодні на мальовничій території гуртожитку  Чортківського медичного фахового коледжу відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який за доброю традицією відзначають у третю неділю червня.

more...

До Володимира Шипітка звернувся житель села Добрівляни

17.06.2021 | 10:21

  До голови Чортківської районної державної адміністрації Володимира Шипітка звернувся житель села Добрівляни колишнього Заліщицького району Роман Ільчук, старший сержант, санітарний інструктор медичного пункту третього артилерійського дивізіону військової частини А3215 з приводу надання матеріальної допомоги у зв’язку з проходженням військової служби за контрактом.

more...

Звернувся житель Трибухівської громади

17.06.2021 | 10:09

  Організація роботи з розгляду звернень громадян є одним із важливих напрямків діяльності Чортківської райдержадміністрації, який спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина. Так, до заступниці голови  районної державної адміністрації  Галини Молчанової  звернулася жителька  Трибухівської громади з приводу впорядкування документації стосовно земельних відносин.

more...

Відбулася семінар-нарада

17.06.2021 | 10:03
  16 червня відбулася семінар-нарада для працівників апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та осіб, відповідальних за ведення діловодства. Відкрив засідання голова райдержадміністрації Володимир Шипітко.
more...

Більше 350 жителів Бучаччини цьогоріч змогли працевлаштуватися за сприяння служби зайнятості

17.06.2021 | 09:50

  За 5 місяців 2021 року послугами Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості зі сприяння у працевлаштуванні звернулись 1173 особи, з них 1089 були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 8% менше).
На Бучаччині  на 37,8% зменшилася потреба в робочій силі. З початку року філія оперувала інформацією про наявність 449 вільних робочих місць, середній розмір заробітної плати в поданих вакансіях склав 6.7 тис. грн.

more...

Методичні рекомендації для органів місцевого самоврядування в частині здійснення ними державної регуляторної політики

17.06.2021 | 09:43
  Останнім часом до Державної регуляторної служби України надходять численні звернення від органів місцевого самоврядування про необхідність отримання роз’яснень в частині здійснення ними державної регуляторної політики, державного нагляду (контролю), особливостей проведення перегляду регіональних регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства, реалізації державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та, відповідно, механізму взаємодії органів місцевого самоврядування та ДРС за цими напрямами.
more...

Відбулося засідання комісії

16.06.2021 | 16:19

  Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Степана Новінчука за участі членів комісії, відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування в 2020 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію від 16 червня 2021 року № 3.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема