Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Провели робочу нараду

30.11.2021 | 16:25

Щоб ознайомитись із тим, як проходить процес вакцинації та в цілому  розкрити стан справ із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 серед  жителів району 30 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою провели робочу нараду із Мельнице-Подільським селищним головою  Володимиром Боднарчуком та представниками медичної галузі.

more...

Конкурс на зайняття вакантних посад

30.11.2021 | 15:02
   Про умови проведення конкурсів на зайняття вакантних посад
державної служби категорії «Б»  і «В»  more...

Розглянули звернення жителів с. Милівці Чортківського району

30.11.2021 | 12:45

  Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою розглянули звернення жителів с. Милівці Чортківського району про необхідність нарізки дороги по вулиці Котляревського у їхньому населеному пункті.

more...

Звернулися жителі с. Милівці Чортківського району з наболілим питанням,

30.11.2021 | 09:57
  Сьогодні до першого заступник голови райдержадміністрації Михайла Демчука та заступниці голови  райдержадміністрації Галини Молчанової звернулися жителі с. Милівці Чортківського району з наболілим питанням, а саме  необхідності нарізки дороги по вулиці Котляревського у  вище зазначеному населеному пункті.
more...

Онлайн захід “Навчання в закладах професійно-технічної освіти — перша сходинка в майбутнє” для учнів Чортківщини

29.11.2021 | 16:14
  Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували профорієнтаційний онлайн захід “Навчання в закладах професійно-технічної освіти — перша сходинка в майбутнє” для учнів Чортківщини та студентів Чортківського вищого професійного училища. Захід приурочений до Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.
more...

Робочі зустрічі голови райдержадміністрації Володимира Шипітки

29.11.2021 | 16:07

  Про стан епідемічної ситуації на території Чортківського району в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, здійснення контролю за дотриманням вимог протиепідемічних заходів та необхідності складання протоколів за порушення карантинних обмежень йшлося сьогодні під час робочих зустрічей голови райдержадміністрації Володимира Шипітки з директором КНП «Заліщицький районний центр ПМСД» Василем Романюком та начальником відділення поліції №4(м.Заліщики) Володимиром Остафійчуком.

more...

Обстежено умови перебування дитини у дитячому будинку сімейного типу, що в с. Палашівка

29.11.2021 | 12:23

  Сьогодні однією з актуальних проблем суспільства є проблеми розвитку та соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Важливою складовою успішної соціалізації таких дітей є їх адаптація до умов життя в суспільстві. Це можливо  лише тоді, коли дитина виховується в родині. Так, діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою  біологічній родини може слугувати інша сім’я, таку сім’ю знайшли для неповнолітньої жительки нашого району на останньому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації.

more...

27 листопада — День пам’яті жертв Голодоморів!

29.11.2021 | 08:58

 На міському кладовищі Чорткова, що по вулиці Степана Бандери, біля пам’ятного Хреста жертвам голодомору, голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою Чортківської  районної ради Марією Чупрій, головою Білобожницької територіальної громади  Віктором  Шепетою, першим заступником голови Чортківської райдержадміністрації  Михайлом Демчуком, заступником голови Чортківської

more...

Департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс ,,Кращий інформаційно-консультативний пункт для бізнесу в територіальній громаді області”.

26.11.2021 | 12:32

  Департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс ,,Кращий інформаційно-консультативний пункт для бізнесу в територіальній громаді області”.
Конкурс проводиться в рамках виконання заходів обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 23 грудня 2020 року № 41 (із змінами).

more...

Володимир Шипітко взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

25.11.2021 | 15:17

  Сьогодні голова Чортківської РДА Володимир Шипітко взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Чортківської районної ради, головою якої є заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема