Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

03.12.2019 | 09:19

 

 13 грудня (п`ятниця) о 12.00 годині відбудеться покладання квітів та лампадок біля пам`ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 18 грудня (середа) о 10.00 годині в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
                                                                                                                                    

                                                                                                                                  Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації відбулося навчання працівників закладів освіти щодо організації харчування дітей

13.12.2019 | 15:39

 

 Сьогодні у великому залі адмінбудинку відбулося навчання працівників закладів освіти щодо організації харчування дітей та принципів системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 листопада 2019 року №730-од. На початку учасників зібрання привітав перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, який акцентував увагу на актуальності та важливості даної теми.

more...

У Чорткові вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

13.12.2019 | 13:55

 

 14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Традиційно, напередодні свята, вшановують людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської атомної електростанції.
Сьогодні, 13 грудня, напередодні відзначення цієї пам’ятної дати, біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» зібрались перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуюча виконавчим апаратом районної ради Тетяна Яблонь, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, працівники ДСНС, громада міста.

more...

Ігор Сопель вручив ключі від автомобілів екстреної медичної допомоги

13.12.2019 | 13:00

 

 Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив представникам Бережанського, Кременецького та Чортківського центрів первинної медико-санітарної допомоги ключі від трьох автомобілів екстреної медичної допомоги.
Ці спеціалізовані авто, створені на базі Toyota Land Cruiser, надійшли в область в рамках проекту державно-приватного партнерства, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

more...

Від початку року на Тернопільщині стягнули понад 77 з половиною мільйонів гривень аліментів

13.12.2019 | 09:55

 

 Більше 77 мільйонів 620 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Тернопільщини від початку 2019 року.

more...

Протестувати мобільний додаток "Дія" можна буде вже з наступного тижня

12.12.2019 | 15:34

 

 Розпочато прийом заявок від усіх охочих на тестування бета-версії мобільного додатку "Дія". Про це Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров озвучили під час брифінгу за підсумками засідання Кабінету Міністрів України.

more...

Відбулось відкриття Заводської комунальної школи естетичного виховання - центру народної творчості

12.12.2019 | 14:29

 

 Сьогодні в Заводській ОТГ за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галини Чайківської, селищної голови Заводської ОТГ Людмили Павлінської, директорки Заводської школи естетичного виховання – центру народної творчості Наталії Папушак відбулося урочисте відкриття нової школи мистецтв – центру народної творчості.

more...

Уряд схвалив законопроекти для ефективного розвитку українського газовидобутку

12.12.2019 | 08:36

 

 Уряд ухвалив законопроекти, які спрямовані на підтримку та ефективний розвиток нафтогазовидобувної галузі в Україні. Пакет регуляторних реформ для галузі включає два збалансовані кроки.

more...

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 15:41

 

 Якщо дитина виїжджає за кордон з батьком або матір’ю, з якими проживає
Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою. При перетині кордону потрібно пред’явити рішення суду або  органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.

more...

Із засідання комісії

11.12.2019 | 15:32

 

 Під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод відбулось засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

more...

Ціна на газ для населення знижується на 13% вже у грудні

11.12.2019 | 12:47

 

 Населення отримає зниженні ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримують кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.

Ціна на природний газ для споживачів , які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема