Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

03.12.2019 | 09:19

 

 13 грудня (п`ятниця) о 12.00 годині відбудеться покладання квітів та лампадок біля пам`ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 18 грудня (середа) о 10.00 годині в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
                                                                                                                                    

                                                                                                                                  Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Протестувати мобільний додаток "Дія" можна буде вже з наступного тижня

12.12.2019 | 15:34

 

 Розпочато прийом заявок від усіх охочих на тестування бета-версії мобільного додатку "Дія". Про це Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров озвучили під час брифінгу за підсумками засідання Кабінету Міністрів України.

more...

Відбулось відкриття Заводської комунальної школи естетичного виховання - центру народної творчості

12.12.2019 | 14:29

 

 Сьогодні в Заводській ОТГ за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галини Чайківської, селищної голови Заводської ОТГ Людмили Павлінської, директорки Заводської школи естетичного виховання – центру народної творчості Наталії Папушак відбулося урочисте відкриття нової школи мистецтв – центру народної творчості.

more...

Уряд схвалив законопроекти для ефективного розвитку українського газовидобутку

12.12.2019 | 08:36

 

 Уряд ухвалив законопроекти, які спрямовані на підтримку та ефективний розвиток нафтогазовидобувної галузі в Україні. Пакет регуляторних реформ для галузі включає два збалансовані кроки.

more...

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 15:41

 

 Якщо дитина виїжджає за кордон з батьком або матір’ю, з якими проживає
Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою. При перетині кордону потрібно пред’явити рішення суду або  органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.

more...

Із засідання комісії

11.12.2019 | 15:32

 

 Під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод відбулось засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

more...

Ціна на газ для населення знижується на 13% вже у грудні

11.12.2019 | 12:47

 

 Населення отримає зниженні ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримують кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.

Ціна на природний газ для споживачів , які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

11.12.2019 | 09:52

 

 Під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі заступника голови районної ради Петра Пушкаря, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби

10.12.2019 | 16:35

 

 Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби визначений статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження».

more...

Іван Заболотний привітав місцевих депутатів та працівників органів місцевого самоврядування з їх професійним святом

10.12.2019 | 15:15

 

 З нагоди Дня місцевого самоврядування, 10 грудня, відбулися урочисті заходи та святковий концерт у районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової.

more...

Аграрії Тернопільщини посіяли озимі культури на площі 195,7 тис. га

10.12.2019 | 10:30

 

 Озимі зернові культури під урожай 2020 року всіма категоріями господарств посіяно на площі 195,7 тис. га, або 101% до запланованої. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема