Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.11.2020 | 12:19
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сьогодні керівник області Володимир Труш провів відео нараду з керівниками районів

01.12.2020 | 13:07

   Про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами та протокольними дорученнями голови ОДА; про заходи щодо запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та про виконання плану заходів з трансформації ЦНАПів при РДА йшлося, 1 грудня, під час відеонаради, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Труша.

more...

Шановні працівники прокуратури!

01.12.2020 | 09:51

Вітаю вас з професійним святом!

  Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботу державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

more...

В умовах карантину – консультації у телефонному режимі

01.12.2020 | 09:27

  В умовах карантину та з метою запобігання поширенню вірусної інфекції, керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області проводить прямі телефонні лінії для надання консультацій жителям Тернопільщини у телефонному режимі.
В черговий раз на дзвінки громадян відповідала перший заступник начальника Головного управління Алла Якубовська.

more...

Інформуємо, роз’яснюємо, консультуємо під час прямих телефонних ліній

01.12.2020 | 09:24

  Надання жителям консультацій та роз’яснень з питань пенсійного забезпечення залишається серед пріоритетів діяльності Головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області. Спеціалісти Фонду провели чергові прямі телефонні лінії для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів засідання комісії

30.11.2020 | 13:51

  30 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Голова райдержадміністрації Арсен Марчишак провів робочу нараду

30.11.2020 | 12:50

  Сьогодні голова райдержадміністрації Арсен Марчишак провів робочу нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови районної ради Василя Градового, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник та окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо передачі структур і комунального майна об’єднаним територіальним громадам відповідно вимог ст. 89 Бюджетного кодексу України.

more...

Подяка народному депутату України 9 скликання по 167 округу Володимиру Гевку

30.11.2020 | 10:48

  Чортківська районна державна адміністрація висловлює щирі слова вдячності народному депутату України 9 скликання по 167 округу Володимиру Гевку  за постійну підтримку медичної галузі нашого району. 

more...

Уміння спілкуватися — головний інструмент успішної людини

30.11.2020 | 08:58

  "Найголовніша складова у формулі успіху — це вміння знаходии спільну мову з людьми “ (Теодор Рузвельт). Всі ми знаємо, яку роль відіграє вміння спілкуватися з людьми в нашому повсякденному житті, наскільки важливо володіти навичками ефективного спілкування в різних ситуаціях і в налагодженні контакту з різними категоріями людей.

more...

Відбулося засідання новообраної Заводської селищної ради 8 скликання у якій взяв участь голова райдержадміністрації Арсен Марч

30.11.2020 | 08:32

  27   листопада вперше відбулося засідання новообраної Заводської селищної ради 8 скликання у якій взяв участь голова райдержадміністрації Арсен Марчишак.
Сесія почалася із вітальної частини та благословення духовенства.

more...

Чи можливий локдаун, стане зрозуміло за тиждень – Кирило Тимошенко

27.11.2020 | 12:56

  Перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада задля зменшення кількості хворих на COVID-19, будуть помітні за тиждень. Тоді стане зрозуміло, чи потрібно застосовувати повний локдаун. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в інтерв’ю програмі «Бацман».

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема